№2-4630/2008р.
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05 жовтня 2009 року м.Сімферополь
Київський районний суд м. Сімферополя Автономної Республіки Крим у складі:
Головуючого судді - Кагітіної І.В.,
при секретарі - Картавих А.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
встановив:
Позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, зареєстрованого 12.07.2008 року. Позовні вимоги мотивовані тим, що подальше спільне життя неможливе у зв’язку з різними поглядами на життя. Як подружжя сторони проживають окремо з грудня 2008 року. Від шлюбу сторони мають сина: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Родина розпалась остаточно. На підставі викладеного, позивачка просить задовольнити позов та судові витрати покласти на відповідача.
У судовому засіданні позивачка позов підтримала у повному обсязі, надала суду пояснення, аналогічні викладеним у позові. Додатково зазначивши, що наданий судом строк для примирення до збереження сім’ї не привів.
Відповідач у судове засідання не з’явився, повідомлений належним чином, причини неявки суду не повідомив.
Заслухавши позивача, з’ясувавши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
З матеріалів справи убачається, що позивачка з відповідачем знаходяться у шлюбі з 12.07.2008 року, який було зареєстровано відділом реєстрації актів про шлюб Сімферопольського міського управління юстиції, Автономної Республіки Крим (актовий запис №598). Від шлюбу сторони мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Шлюбно-сімейні відносини між сторонами на цей час припинені, внаслідок того, що вони втратили відчуття любові та взаєморозуміння один до одного. Спорів про сумісне майно та з приводу утримання дитини, на цей час, не має, відповідних позовних вимог сторонами заявлено не було.
З’ясувавши фактичні відносини подружжя, дійсні причини і мотиви позову про розірвання шлюбу, а саме: неможливість подальшого сумісного життя, відсутність відчуття любові і взаєморозуміння між сторонами, суд вважає, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу між ними неможливо. У сенсі добровільності шлюбу, його збереження без вільної згоди на це жінки, буде суперечити інтересам позивачки, які мають істотне значення.
Судом у порядку ст.111 СК України були вжиті заходи щодо примирення подружжя ОСОБА_3, проте вони були марними, оскільки сторони не примирились.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст.104, 105, 110, 111, 112 СК України, 10, 11, 60, 209, 212-215, 218, 224 ЦПК України, суд -
вирішив:
Позов ОСОБА_1– задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, укладений 12 липня 2008 року відділом реєстрації актів про шлюб Сімферопольського міського управління юстиції, Автономної Республіки Крим, Україна (актовий запис № 598) – розірвати.
За реєстрацію розірвання шлюбу стягнути на користь держави з ОСОБА_2 державне мито у розмірі 8,50 (вісім) гривень 50 копійок, ОСОБА_1 від сплати державного мита звільнити
Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду АРК через Київський районний суд м. Сімферополя АРК шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, яку може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Суддя: