Судове рішення #7994383

Справа №3-3363/2008 p.

ПОСТАНОВА

 ІМ'ЯМ УКРАЇНИ

2  жовтня   2008 року     м.  Корюківка

Суддя Корюківського районного суду Чернігівської області - Чурупченко М. І.,  при секретарі - Макуха О.О.,

розглянувши матеріали,  що надійшли від ДПС ВДАІ Чернігівського району при УДАІ УМВС України в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  громадянина України,  мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2,  працює приватним підприємцем,  раніше до адмінвідповідальності не притягувався,

за  ст. 122 ч.2 КпАП України,  -

ВСТАНОВИВ:

08 вересня 2008 року о 12-й год. 10 хв. в м.  Чернігів по вул.  Щорса водій ОСОБА_1,  керуючи автомобілем марки Хонда,  державний номер НОМЕР_1,  не виконав вимоги дорожнього знаку «Рух праворуч»,  чим скоїв правопорушення передбачене  ст. 122 ч.2 КпАП України.

В судовому засіданні ОСОБА_1 вину свою визнав повністю,  факт скоєного 08.09.2008 року правопорушення підтвердив.

Його вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення № 5444467 та свідченнями,  даними порушником в судовому засіданні.

Керуючись  ст.  ст.  284 ч.1,  п.1, 122 ч.2 КпАП України , -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення,  передбаченого  ст. 122 ч.2 КпАП України та піддати його адміністративному стягненню у вигляді - попередження.

Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація