Судове рішення #7992552

                               

                                                                                                                                                                   

                                                       ПОСТАНОВА                               справа № 3-96\10

                                                   ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

    11 лютого  2010 року                                                   м. Новомиргород

    Суддя Новомиргородського районного суду Кіровоградської області Іванов Д.Л. розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності:

                                           ОСОБА_1 , 1982 року

                                           народження, українця, громадянина України,

                                           проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_1, Кіровоградської

                   області по вул. Карла Маркса, 64,

                   що не працює,

                                             

за ч. 2 ст. 130  Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

 Згідно протоколу про адміністративне правопорушення вбачається, що ОСОБА_1 12 січня  2010 року, близько 20.45 год в порушення п.2.5 Правил дорожнього руху, керував автомобілем НОМЕР_1 в м. Новомиргород, Кіровоградської області, по вул. Лесі Українки з явними ознаками алкогольного сп’яніння, від проходження медичного огляду на стан алкогольного сп»яніння відмовився в присутності свідків.

 Допитаний в судовому засіданні ОСОБА_1  свою вину визнав повністю  і обставини вчиненого ним правопорушення не оспорював.

     Суд, відповідно до ст. 245 КУпАП, дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення правопорушника прийшов до висновку про наявність у діях ОСОБА_1  складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст.130 ч.2 КУпАП.

       Відповідно до ст.130 ч.2 КУпАП відповідальність за вказане правопорушення настає у разі керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння, а так само за ухилення осіб, які керують транспортними засобами, від проходження встановленого Інструкцією “Про порядок направлення громадян для огляду на стан сп’яніння в закладах охорони здоров’я та проведення огляду з використанням технічних засобів”, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства юстиції України від 24.02.1995 року № 114/38/15-36-18, порядку огляду на стан сп’яніння, згідно якої встановлення у правопорушника стану алкогольного сп’яніння здійснюється на підставі його огляду, який проводиться працівниками міліції з використанням індикаторних трубок “Контроль тверезості”, або інших спеціальних технічних засобів працівниками медичних закладів.

 

  Вина  ОСОБА_1  в умисному ухиленні від проходження медичного обстеження на стан сп’яніння в установленому порядку підтверджується матеріалами справи, а також  самим правопорушником не оспорюється.

  Відповідно до ст. 23 КУпАП адміністративне стягнення є мірою відповідальності за скоєне правопорушення і застосовується не тільки з метою виховання особи, яка його вчинила, а й з метою загальної та спеціальної превенції.

  Призначаючи ОСОБА_1 вид адміністративного стягнення, суд відповідно до ст. 33 КУпАП, враховує, що він до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч.2 КУпАП притягується вдруге.

За таких підстав суд вважає, що для виправлення ОСОБА_1 і попередження вчинення ним, а так само іншими особами аналогічних правопорушень стосовно нього можливо застосувати адміністративне стягнення у виді громадських робіт у межах санкції ч.2 ст. 130 КУпАП.

  Керуючись ст.ст.  23, 33, 130 ч.1, 245, 283, 284  КУпАП,

                                              ПОСТАНОВИВ:

  ОСОБА_1  визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 130 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти на нього адміністративне стягнення у виді 50 (п»ятидесяти) годин громадських робіт.

Постанова у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Апеляційна скарга на постанову суду у справі про адміністративне правопорушення подається до Апеляційного суду Кіровоградської області через Новомиргородський районний суд Кіровоградської області.

Суддя                         \ підпис

Згідно з оригіналом

Суддя Новомиргородського районного суду

Кіровоградської області                                                                   ОСОБА_2

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація