АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 33-17-2009р. Головуючий по 1 інстанції
Орленко В.В.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"23" січня 2009 р. м. Черкаси
Суддя апеляційного суду Черкаської області Неділько Микола Іванович, розглянувши матеріали адміністративної справи відносно ОСОБА_2, -
встановив:
Постановою судді Соснівського районного суду м. Черкаси від 14.10.2008р. ОСОБА_2 визнаний винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП і на нього накладене адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами строком на один рік з вилученням посвідчення водія.
Згідно вказаної постанови, ОСОБА_2 11.10.2008р. в 21.00 год керував автомобілем Форд держномер НОМЕР_1 по вул. Лісна Просіка в м. Черкаси з явними ознаками алкогольного сп'яніння.
Від проходження медичного огляду в установленому порядку ухилився, чим порушив п.2.5 ПДР України.
Не погоджуючись із таким судовим рішенням ОСОБА_2 у скарзі вказує, що дана
Постанова винесена з порушенням норм як матеріального так і процесуального права.
Просить змінити накладене на нього стягнення на штраф, враховуючи , що він працює водієм, позитивно характеризується і на його утриманні перебуває похилого віку мама.
При розгляді скарги ОСОБА_2 підтримав, викладені в ній мотиви і просив змінити накладене на нього стягнення на штраф.
Вислухавши скаржника та дослідивши матеріали справи вважаю, що скарга не підлягає до задоволення з наступних підстав.
Так, із матеріалів справи та пояснень ОСОБА_2 достовірно встановлено, що того дня, тобто 11.10.2008р., він керував автомобілем після вживання алкоголю і від проходження медичного огляду відмовився в зв'язку з чим на законних підставах відносно нього був складений адміністративний протокол працівниками ДАІ, а суддею за це правопорушення накладено стягнення.
Що стосується його посилання на порушення суддею як норм матеріального так і процесуального права, то це не відповідає дійсності, тим більше, що конкретних порушень стосовно цього в скарзі не наведено.
В той же час вважаю, що підстави для зміни стягнення при розгляді скарги не знайшли свого підтвердження.
Так, в ній він вказує, що працює в приватного підприємця ОСОБА_3 Проте, як із змісту протокол про адмінправопорушення так і із постанови суду випливає, що ОСОБА_2 не працює.
Згідно його пояснень в суді, на даний час він продовжує працювати у приватного підприємця ОСОБА_3 але не водієм.
За таких обставин сумнівною є довідка вказаного підприємця про те, що з 16.10.2008р. по 8.12.2008р. ОСОБА_2 знаходився у відрядженні оскільки 14.10.2008р. він був позбавлений прав керування транспортними засобами з вилученням посвідчення водія.
Не відповідає дійсності і викладені в скарзі дані про те, що його мама має похилий вік і перебуває на його утриманні.
Як він сам пояснив в суді, мама - 1963 року народження, тобто на даний час їй виповнилось 45-46 років, що не дає підстави вважати її вік похилим.
Крім того, як він доповнив, на даний час вона хворіє.
Проте підтвердження як стосовно цього так і того, що вона перебуває на його утриманні ним ніякого не надано.
А тому з врахуванням викладеного вважаю, що судове рішення стосовно ОСОБА_2 є законним і накладене стягнення зміні не підлягає.
Керуючись ст. 293 КУпАП, -
постановив:
Постанову судді Соснівського районного суду м. Черкаси від 14.10.2008р. відносно ОСОБА_2 залишити без зміни, а скаргу ОСОБА_2, - без задоволення.