Судове рішення #7984254

   

ВИЩИЙ  АДМІНІСТРАТИВНИЙ  СУД  УКРАЇНИ

У Х В А Л А

27.01.2010                                         м. Київ                                                  К-59918/09

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів:

Рецебуринського Ю.Й. (доповідач)

Бутенка В.І.

Гашицького О.В.

Лиски Т.О.

Штульмана І.В.

заслухавши суддю-доповідача про підготовчі дії, проведені по справі № 2-а-4531/08 (22-а-37865/08) за позовом ОСОБА_1 до Квартирно-експлуатаційного відділу м. Чернігів Північного територіального квартирно-експлуатаційного управління про визнання бездіяльності неправомірною та зобов’язання вчинити певні дії

В С Т А Н О В И Л А:

Суддею-доповідачем згідно з ст. 215 КАС України проведені необхідні дії з підготовки справи до касаційного розгляду.

Підготовка справи закінчена та розгляд її в порядку касаційного провадження є можливим.

Керуючись ст. 215 Кодексу адміністративного судочинства України, судова колегія, -

УХВАЛИЛА:

Закінчити підготовку даної справи та призначити її до розгляду в порядку касаційного провадження на 11.02.2010 року о 16 годині 00 хвилин.

Засідання відбудеться  в приміщенні Вищого адміністративного суду України за адресою: 01029, м. Київ, вул. Московська, 8.

Про дату, час і місце судового розгляду повідомити осіб, які беруть участь у справі.

Ухвала  оскарженню не підлягає.

Судді                                                                                                      Ю.Й. Рецебуринський

                                                                                                               В.І. Бутенко

                                                                                О.В. Гашицький

                                                                                Т.О. Лиска

                                                                                                        В.І. Штульман

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація