Судове рішення #796647
ПОСТАНОВА

ПОСТАНОВА                                                                                                3-1110/07

ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

 

16 лютого 2007 року                                                                      м. Горлівка

Суддя Калінінського районного суду м. Горлівки Донецької області Васильєва І.А. розглянувши матеріал який надійшов з ВДАІ м. Горлівки при УДАІ УМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н., уродженця м. Луганськ, громадянина України, не працює, мешкає АДРЕСА_1, ч. 2 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

 

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 23.01.2007 року об 11-30 год в м. Горлівка на вул. Б. Макухи керував автомобілем ВА32103 д/н НОМЕР_1 ігнорував вимоги дорожнього знаку зупинка заборонена.

Чим порушив п. 8.4 ПДР. Скоїв адміністративне правопорушення передбачене ч. 2 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Факт скоєння адміністративного правопорушення підтверджуєтья поясненнями правопорушника.

Керуючись ст.ст. 283-285 КУпАП України, суддя, -

 

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 піддати адміністративному стягненню за ч, 2 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу в розмірі З (три) гривні 40 копійок.

Постанова оскарженню не підлягає але може бути опротестована прокурором.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація