Судове рішення #7965644

                                                  У Х В А Л А                                   № 2-1574/10

26 лютого 2010 року

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі:

                              головуючого         Кунцьо С.В.

                              з участю секретаря         Ізбаш А.С.

під час розгляду у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Тернополі справи за позовною заявою дочірнього підприємства «Фаворит-1» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по квартирній платі, -

встановив:

Дорічнє підприємство «Фаворит-1» звернулось до суду з позовною заявою до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по квартирній платі в сумі 758 грн. 90 коп.

В судовому засіданні представник позивача пояснила, що відповідачі добровільно сплатили борг, тому вона відмовляється від позову, просить прийняти відмову і закрити провадження у справі, про що подала письмову заяву.

Згідно з ч.1, 2 ст.11 ЦПК України суд розглядає цивільні справи не інакше, як за зверненням фізичних чи юридичних осіб в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, а позивач розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.

За таких обставин суд вважає, що відмова від позову не суперечить інтересам позивача, а тому її необхідно прийняти.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.205 ЦПК України суд ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.

Отже, провадження у справі необхідно закрити.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.83, 88 ч.3, ч. 1 ст. 89, п.3 ч.1 ст.205 ЦПК України, суд,-    

                        у х в а л и в:

Цивільну справу за позовною заявою дочірнього підприємства «Фаворит-1» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по квартирній платі, провадженням закрити в зв'язку з відмовою від позовних вимог.  

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду  Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом п'яти днів з дня її проголошення та апеляційної скарги – протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, або шляхом подачі апеляційної скарги без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Головуючий                                     С.В. Кунцьо

Копія вірна:

Суддя                                         С.В. Кунцьо

  • Номер: Б/н 1184
  • Опис: про встановлення порядку користування жилим приміщенням та зобов'язання укласти окремий договір найму жилого приміщення
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-1574/10
  • Суд: Дарницький районний суд міста Києва
  • Суддя: Кунцьо Сергій Володимирович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 23.10.2015
  • Дата етапу: 23.10.2015
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація