Судове рішення #7964035

           ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

22 лютого 2010 року                                                                         Справа № 2а-27936/09/1270

    Луганський окружний адміністративний суд у складі:

судді:                     Пляшкової К.О.,

при секретарі :             Любімовій Г.Ю.,

за участю

позивача:                 ОСОБА_1,

представника 1 відповідача:     Крупка І.В. (довіреність від 15.10.2009),

представника 2 відповідача:     Ура Є.В. (довіреність № УДЗР/3064 від 30.12.2009),

представника 3 особи:         Демідюкової О.М. (довіреність № 14-12/1-5

від 31.12.2009)

    розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Лисичанського міського відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Луганській області, Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Луганській області, третя особа – Головне управління Державного казначейства України в Луганській області про визнання незаконними дій та наказів, зобов’язання провести перерахунок додаткових видів грошового забезпечення, стягнення недоплачених видів грошового забезпечення за 2008 рік в сумі 7928,13 грн., зобов’язання видати нову довідку про грошове забезпечення, -

ВСТАНОВИВ:

    20.11.2009 ОСОБА_1 звернувся до Луганського окружного адміністративного суду з позовом до Лисичанського міського відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Луганській області, Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Луганській області, третя особа – Головне управління Державного казначейства України в Луганській області, у якому просив суд: визнати незаконними дії Лисичанського міського відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Луганській області щодо зменшення та зняття додаткових видів грошового забезпечення незаконними та такими, що суперечать вимогам нормативно-правових актів МВС України; визнати накази Лисичанського МВ ГУМВС України в Луганській області № 439 від 19.06.2008, № 504 від 21.07.2008, № 554 від 21.08.2008, № 595 від 19.09.2008, № 865 дск індивідуальної дії стосовно позивача про зменшення та зняття додаткових видів грошового забезпечення незаконними; зобов’язати ГУМВС України в Луганській області сплатити позивачу невиплачені додаткові види грошового забезпечення за 2008 рік у сумі 7928,13 грн.; зобов’язати ГУМВС України в Луганській області на підставі нових даних щодо грошового утримання внести відповідні зміни у довідку про додаткові види грошового утримання за 2008 рік, здійснити новий розрахунок суми пенсії та видати вищезазначені документи, необхідні для подальшого перерахунку пенсії Головним управлінням Пенсійного фонду України.

    Позивач позовні вимоги підтримав у повному обсязі.

    Представники відповідачів заперечували проти задоволення позовних вимог.

    Заслухавши пояснення сторін, третьої особи, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що адміністративна справа № 2а-27936/09/1270 в частині зобов’язання ГУМВС України в Луганській області здійснити перерахунок суми пенсії відповідно до п.2 ч.1 ст.22 КАС України підлягає передачі на розгляд іншому адміністративному суду, оскільки відповідно до п.3 ч.1 ст.18 КАС України з 14.01.2009 усі адміністративні справи у спорах фізичних осіб з суб’єктами владних повноважень з приводу обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг підсудні місцевим загальним судам як адміністративним судам.

    Згідно п.2 ч.1 ст.22 КАС України суд передає адміністративну справу на розгляд іншого адміністративного суду, якщо після відкриття провадження у справі виявилося, що провадження у справі відкрито без дотримання правил предметної підсудності.

Враховуючи викладене та керуючись Законом України від 25.12.2008 року «Про внесення змін до статті 18 Кодексу адміністративного судочинства України щодо предметної підсудності адміністративних справ місцевим загальним судам як адміністративним судам», п.3 ч.1 ст.18, ст.22, ст.158, ст.160 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Адміністративну справу № 2а-27936/09/1270 за позовом ОСОБА_1 до Лисичанського міського відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Луганській області, Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Луганській області, третя особа – Головне управління Державного казначейства України в Луганській області в частині зобов’язання ГУМВС України в Луганській області здійснити перерахунок суми пенсії передати на розгляд до Лисичанського міського суду Луганської області.

Відповідно до ч.4 ст.22 КАС України передача адміністративної справи з одного суду до іншого здійснюється після закінчення строку на оскарження ухвали суду, а в разі подання апеляційної скарги – після залишення її без задоволення.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано у встановлений КАС України строк. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у встановлений КАС України строк, ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Ухвала суду першої інстанції може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.

Про апеляційне оскарження спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя                                                                                                           К.О. Пляшкова

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація