АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
14 листопада 2008 року м. Вінниця
Суддя Апеляційного суду Вінницької області Якута О.І., розглянувши апеляційну скаргу представників відповідача ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на ухвалу Ленінського районного суду м. Вінниці від 17.10.2008 року по справі за позовом ОСОБА_3 до Вінницької обласної організації товариства сприяння обороні України, товариства сприяння обороні України, СПД ОСОБА_4 про стягнення витрат та збитків за здійснення ремонту приміщення та стягнення моральної шкоди , -
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Ленінського районного суду м. Вінниці від 17.10.2008р. було відмовлено у задоволенні клопотання представника відповідача - Вінницької обласної організації товариства сприяння обороні України - ОСОБА_1 про передачу справи на розгляд Шевченківському районному суду м. Києва.
На таку ухвалу представники відповідача ОСОБА_1 та ОСОБА_2 подали апеляційну скаргу.
Згідно п.6 ст. 293 НІЖ України окремо від рішення суду може бути оскаржена в апеляційному порядку ухвала про передачу справи на розгляд іншому суду.
Ухвала суду від 17.10.2008р. не підлягає оскарженню, оскільки у ст. 293 ЦПК України дана ухвала не зазначена в переліку ухвал на які можуть бути подані скарги окремо від рішення суду.
Керуючись ст. ст. 293, 297 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу представників відповідача ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на ухвалу Ленінського районного суду м. Вінниці від 17.10.2008 року залишити без розгляду, а справу повернути до Ленінського районного суду м. Вінниці для подальшого розгляду.
Справа № 22 - 2556 2008 p. Категорія: 57