Судове рішення #7951833

                                                                                                                                               Справа  № 3-337/10 р.

П   О   С   Т   А   Н   О   В   А

           10 лютого 2010 року  Суддя Жовківського районного суду Львівської області Зеліско Р.Й. розглянувши матеріали справи, які надійшли від ВДАІ Жовківського РВ ГУМВСУ у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина РП Брітан ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає РП, м. Томашів, вул. Заводскеко, 28,  не працює ---   за  ст.130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення

В  С  Т  А  Н  О  В  И  В  :

            Брітан ОСОБА_1  28.12.2009 р. близько 15.10 год. в м. Рава-Руська, Жовківського району, Львівської області керував автомобілем марки "Ауді-100", н.з. RLV 10 GR  в стані алкогольного сп’яніння ( різкий запах алкоголю з порожнини рота ), чим порушив п.2.9 "а" ПДР. Використовувалась трубка «Контроль тверезості».      

         Правопорушник в судове засідання не з'явився, про причини своєї неявки суду не повідомив, хоча про час розгляду справи був повідомлений належним чином.

         Факт вчинення правопорушення стверджується протоколом про адміністративне правопорушення ВС № 099724 від 28.12.2009 р., поясненнями правопорушника та іншими матеріалами справи.

          В діях правопорушника вбачається склад правопорушення передбаченого ст.130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

         Обираючи вид та міру покарання правопорушнику суд враховує пом'якшуючі та обтяжуючі відповідальність обставини, а саме, характер та ступінь суспільної небезпеки скоєного правопорушення, особу правопорушника, а відтак приходжу до висновку, що до останнього слід застосувати стягнення у виді  позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів в межах санкції статті, за якою він притягується до відповідальності.

         Керуючись ст.ст.130 ч.1,  283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя

П   О   С   Т   А   Н   О    В   И  В   :

       Визнати винним   Брітан ОСОБА_1  у вчиненні правопорушення передбаченого ст.130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення і піддати адміністративному стягненню у виді   позбавлення права керування  всіма видами транспортних засобів терміном на 2 /два/  роки .

       Для вилучення посвідчення водія в правопорушника копію даної постанови направити у ВДАІ Жовківського РВ УМВСУ у Львівській області та Жовківський РРЕВ.      

       Строк пред'явлення виконавчого документа до виконання - 3 місяці.

       Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

       Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

       Апеляційна скарга, протест прокурора, подані після закінчення цього строку, повертаються апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено.

       Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через Жовківський районний суд Львівської області.

                                                 Суддя:  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація