Судове рішення #7948920

                                                                                 

                                                                                                                                                Справа № 3-404/10

П  О  С  Т  А  Н  О  В  А

             08.02.2010 р. Жовківський районний суд Львівської області  в складі головуючого Мікула В.Є. при секретарі Петришин М.Є. з участю прокурора Ненчин Р.П.  розглянувши матеріали які надійшли від Прокуратури Жовківського району Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, народився в с.Нова Кам»янка, проживає ІНФОРМАЦІЯ_2, сільський голова с.Гійче Жовківського району Львівської області, -

 за п.”г” ч.1 ст.5 ЗУ „Про боротьбу з корупцією”.

В  С  Т  А  Н  О  В  И  В  :

        Правопорушник ОСОБА_1 працюючи на посаді сільського голови с.Гійче Жовківського району Жовківського району, Львівської області, являючись службовцем органів місцевого самоврядування 7 рангу 4 категорії при виконанні службових обов»язків, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, з корисливих мотивів, попередньо домовившись із гр. ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, жителем ІНФОРМАЦІЯ_4, 25.01.2010 року видав йому для пред»явлення у Жовківський РП КВІ УДДУ ПВП у Львівській області табель виходу на роботу останнього в січні 2010 року, який містив недостовірну інформацію про відбуття гр. ОСОБА_2 стягнення у вигляді громадських робіт строком 40 год., яке на нього накладено згідно постанови Жовківського районного суду від 21.12.2009р. за вчинення ОСОБА_2 адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КпАП України.

     Правопорушник в судовому засіданні свою вину у вчиненні правопорушення визнав повністю і щиро розкаявся у вчиненому.

     Прокурор в судовому засіданні підтримав протокол про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 і просить накласти на правопорушника адміністративне стягнення за порушення передбачене п. «г» ч.1 ст.5 ЗУ „Про боротьбу з корупцією”.

       Факт вчинення правопорушення стверджується потоколом про адмінправопорушення, поясненнями правопорушника в матеріалах справи, в яких він зокрема визнає факт вчинення правопорушення.

       Крім цього, вина правопорушника підтверджується іншими матеріалами справи.

       З постанови від 03.02.2009 р. вбачається, що в порушенні кримінальної справи відносно сільського голови с.Гійче ОСОБА_3 відмовлено на підставі ст..6 п.2 КПК України.

       Обираючи вид та міру стягнення правопорушнику суддя враховує характер та суспільну небезпеку скоєного правопорушення та його особу, який по місцю праці та проживання характеризується позитивно, раніше не судимий.

       Як обставину, що пом»якшує відповідальність правопорушника суддя враховує його щире розкаяння.

       Обставини,  які  обтяжують  відповідальність правопорушника, судом не встановлено.

      Керуючись ст.ст. 280, 283, 284,  Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст.5 ч.1. п.”г” ст..8 ЗУ „Про боротьбу з корупцією” суд

П  О  С  Т  А  Н  О  В  И  В  :

       ОСОБА_1 визнати винним  у вчиненні правопорушення передбаченого ст.5 ч.1. п.”г”  ЗУ ”Про боротьбу з корупцією” та піддати адміністративному стягненню у виді накладення  штрафу в розмірі 255.00 /двісті п»ятдесят п»ять/ грнивень.

        Строк пред»явлення виконавчого документу до виконання – 3 місяці.

      Постанова судді у справах про адміністративні правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст.. 32 КУпАП.

     Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адмінвідповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови.

    Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Львівської області через Жовківський районний суд Львівської області.    

    Штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через 15 днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а вразі оскарження або опротестування такої постанови – не пізніше як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.

    У разі несплати правопорушником штрафу у цей строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання правопорушника, роботи або місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.

    У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується :

    - подвійний розмір штрафу, визначений постановою;

    - витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат визначається Кабінетом Міністрів України

     Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація