Судове рішення #7936270

 

ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

Іменем  України

22 лютого 2010 року                                                 Справа № 2а-28761/09/1270

    Луганський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого  – судді Ципко О.В.,

при секретарі  – Шабаліній О.С.,

за участю представників:

від позивача:  не з’явився,

від відповідача: не з’явився,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Луганського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів до комунального підприємства «Брянкатеплосервіс» про стягнення адміністративно-господарський санкцій за невиконання 4% нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів у 2007 році,-

    В С Т А Н О В И В    

         14 грудня 2009 року Луганське обласне відділення фонду соціального захисту інвалідів звернулося до суду з позовом до комунального підприємства «Брянкатеплосервіс», в якому просило стягнути на користь Державного бюджету України несплачені адміністративно-господарські санкції за невиконання 4% нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів у 2007 році в розмірі 9397,18 грн. та пеню за порушення терміну сплати санкції в розмірі 1655,34 грн., разом 11052,52 грн.

          15 грудня 2009 року за вищевказаним позовом було відкрито провадження.    

          22 лютого 2010 року до суду надійшла заява № 03-02/380 від 22.02.2010 року від Луганського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів про відмову від адміністративного позову, у зв’язку з тим, що відповідач – КП  «Брянкатеплосервіс» надав необхідні документи, якими підтверджується працевлаштування інвалідів та виконання 4% нормативу у 2007 році.

         У судове засідання представник позивача та представник відповідача не з’явилися, про дату, місце та час слухання справи були повідомлені належним чином.

         Відповідно до ч.2. ст. 128 КАС України н еприбуття в судове засідання без поважних причин представника сторони або третьої особи, які прибули в судове засідання, або неповідомлення ним про причини неприбуття не є перешкодою для розгляду справи. Тому с уд вважає за можливе розглянути справу за відсутності відповідача, на підставі наявних  матеріалів.

Відповідно до ч.1 ст.51 КАС України позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду.

Відповідно до ч.1 ст. 136 КАС України позивач може відмовитися від адміністративного позову, а відповідач — визнати адміністративний позов протягом всього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо відмову від адміністративного позову чи визнання адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи.

          Відповідно до п.2 ч.1 ст.157 КАС України суд ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом.

          У зв’язку з тим, що дії позивача не суперечать закону та не порушують чиї-небудь права, свободи та інтереси тому відмова від адміністративного позову приймається судом.

          Підстав для неприйняття відмови від позову судом не встановлено.    

          Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне закрити провадження по справі, оскільки Луганським обласним відділенням фонду соціального захисту інвалідів

була подана заява про відмову від позову у зв’язку з тим, що КП  «Брянкатеплосервіс» підтверджено працевлаштування інвалідів та виконання 4% нормативу у 2007 році.

          Керуючись ст. ст. 51, 128, 136, 157, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України суд, -

У Х В А Л И В

          Закрити провадження у справі за адміністративним позовом Луганського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів до комунального підприємства «Брянкатеплосервіс» про стягнення адміністративно-господарський санкцій за невиконання 4% нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів у 2007 році.

Повторне звернення з тією самою позовною заявою не допускається.

         Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження ухвали суду протягом п’яти днів з дня отримання сторонами копії ухвали.  Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.  

          Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. У разі подання апеляційної скарги, ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення строку апеляційного розгляду справи.

СУДДЯ                                                                                                      О.В.ЦИПКО

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація