Копія
Справа № 4-16/10р.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
м. Долинська 03.02.2010 року
Суддя Долинського районного суду Кіровоградської області Бондарчук Р.А.
при секретарі Олійник Г.М.
за участю прокурора Цвігуна І.М.
захисника ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні подання слідчого СВ Долинського РВ УМВС України в області про обрання запобіжного заходу у вигляді – тримання під вартою стосовно :
ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця: ІНФОРМАЦІЯ_2 Крим , жителя: м. Долинська, Кіровоградської області, провул. Максима Горького 102, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, одруженого, маючого на утриманні неповнолітню дитину, не працюючого, військовозобов’язаного, раніше неодноразово судимого: 17.12.2009 року Долинським районним судом за ч.1 ст.309 КК України до 2 р. п/в., з іспитовим строком на 1 рік – покарання не відбуте , -
підозрюваного в скоєнні злочину передбаченого ч.2 ст.307 КК України , -
31.02.2010 року о 11 год. 15 хв. ОСОБА_2 затримано в порядку ст.115 КПК України , -
В С Т А Н О В И В :
Слідчий СВ Долинського РВ УМВС України в області, звернувся до суду з поданням про обрання стосовно підозрюваного ОСОБА_2 міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 2 місяці, посилаючись на те, що 23.01.2010 року ОСОБА_2 маючи на меті корисливий мотив, діючи навмисно, повторно, перебуваючи по місцю власного проживання : ІНФОРМАЦІЯ_4, незаконно збув ОСОБА_3 особливо небезпечний наркотичний засіб – опій ацетильований в кількості 1 мл. за гроші в сумі 50 грн.
23.01.2010 року співробітниками Долинського РВ УМВС України під час проведення особистого обшуку ОСОБА_3, було виявлено та вилучено одноразовий ін’єкційний шприць місткістю 2 мл. з рідиною коричневого кольору в кількості 1 мл., яка згідно висновку хімічного дослідження № 64 від 25.01.2010 року, являється особливо небезпечним наркотичним засобом – опій ацетильований в кількості 0,033 грм., який ОСОБА_3 придбав у ОСОБА_2 по місцю його проживання: ІНФОРМАЦІЯ_4 за гроші в сумі 50 грн.
Крім цього 28.01.2010 року ОСОБА_2 маючи на меті корисливий мотив, діючи навмисно, повторно, з єдиним злочинним наміром, незаконно збув ОСОБА_3 особливо небезпечний наркотичний засіб – опій ацетильований в кількості 1 мл. за гроші в сумі 50 грн. по вул. Бойка у м. Долинська, Кіровоградської області.
28.01.2010 року співробітниками Долинського РВ УМВС України під час проведення особистого обшуку ОСОБА_3, було виявлено та вилучено одноразовий ін’єкційний шприць місткістю 2 мл. з рідиною коричневого кольору в кількості 1 мл., яка згідно висновку хімічного дослідження № 96 від 29.01.2010 року, являється особливо небезпечним наркотичним засобом – опій ацетильований в кількості 0,020 грм., який ОСОБА_3 придбав у ОСОБА_2 в м. Долинська, Кіровоградська область, вул. Бойка за гроші в сумі 50 грн.
Таким чином ОСОБА_2 підозрюється в незаконному придбанні, зберіганні, збуті особливо небезпечних наркотичних засобів, вчиненому повторно , тобто в скоєнні злочину передбаченого ч.2 ст.307 КК України.
28.01.2010 року працівниками Долинського РВ УМВС України в Кіровоградській області було проведено огляд домоволодіння ОСОБА_2 у м. Долинська, Кіровоградська область по провул. Горького 102. Під час проведення огляду домоволодіння було виявлено та вилучено - медичні шприці: 20 мл. з нашаруванням речовини світло – коричневого кольору, 5 мл. з вмістом рідини в кількості 2 мл. світло – коричневого кольору, пачку з під цигарок «Прима Люкс» з вмістом зерен на подрібненої рослинної речовини зелено-коричневого кольору та гроші в сумі 151 грн.
Згідно хімічного дослідження №97 від 29.01.2010 року речовини в медичних шприцах, вилучені у ОСОБА_2 в домоволодінні, являється особливо небезпечним наркотичним засобом –опієм ацетильованим в кількості 0,114 грм., який він зберігав з метою подальшого збуту.
Таким чином ОСОБА_2 підозрюється в незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту, особливо небезпечних наркотичних засобів, вчиненому повторно, тобто в скоєнні злочину передбаченого ч.2 ст.307 КК України.
Підозрюваний ОСОБА_2 в судовому засіданні заперечував проти обрання відносно нього міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 2 місяці, просить обрати стосовно нього міру запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд.
Захисник підозрюваного ОСОБА_1 просить обрати обрати стосовно підозрюваного запобіжний захід – підписку про невиїзд , так як органами досудового слідства не доведено , що він ухилятись від слідства та суду .
Слідчий в судовому засіданні пояснив, що обставини події відповідають матеріалам справи. Подання підтримав, наполягає на задоволенні .
Прокурор в судовому засіданні подання підтримав, просить суд його задовольнити .
Вивчивши матеріали кримінальної справи, заслухавши підозрюваного, думку прокурора, слідчого , вважаю, що подане подання про обрання стосовно ОСОБА_2, запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою підлягає задоволенню так-як, з матеріалів кримінальної справи вбачається , що ОСОБА_2 підозрюється у скоєнні тяжких навмисних злочинів, за які законом передбачено покарання у вигляді позбавлення волі, не працює, раніше неодноразово судимий, має не відбуту частину покарання.
Тому з метою припинення його злочинної діяльності та позбавлення можливості перешкодити встановленню істини по справі, а також попередити можливість уникнути слідства та суду, мається необхідність в обранні стосовно ОСОБА_2 запобіжного заходу у вигляді - тримання під вартою .
На підставі вищевикладеного та керуючись ст.148-150,165-2 КПК України ,-
П О С Т А Н О В И В :
Обрати стосовно підозрюваного ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, запобіжний захід у вигляді – тримання під вартою строком на 2 місяці .
Строк затримання рахувати з 11 год. 15 хв. 31.01.2010 року .
Копію даної постанови направити начальнику Долинського РВ УМВС
в Кіровоградській області для виконання .
Постанова може бути оскаржена протягом 3-х діб з моменту її винесення до апеляційного суду Кіровоградської області . Подання апеляції не зупиняє
виконання постанови .
Суддя : підпис .
Копія вірна .
Суддя Долинського
районного суду ОСОБА_4
Постанова мені оголошена „____”.02. 2010 року.__________(ОСОБА_2В.)
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: Звернення громадян
- Номер справи: 4-16
- Суд: Вінницький апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Бондарчук Руслан
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.01.2016
- Дата етапу: 05.01.2016