Судове рішення #7927442

Справа № 1п-24

2009р.

                           

П О С Т А Н О В А

                                                       

                                                     І М “ Я М   У К Р А Ї Н И

29.12.2009р. Городоцький районний суд Львівської обл. в складі :

головуючої – судді     Шеремети Н.О.

при секретарі              Виздрик Н.Я.    

з участю прокурора   Величко Р.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Городок матеріали кримінальної справи, порушеної 04.11.1994р. по факту розкрадання,    

                                                                                     

                                                                                    в с т а н о в и в :

за постановою слідчого   Городоцького РВ ГУМВС України у Львівській обл. від 04.11.1994р. про порушення кримінальної справи (а.с.-1) в ніч на 28.10.1994р. невідомі особи, розбивши вікно проникли в приміщення народного дому “Просвіта” в с.Мавковичі Городоцького р-ну Львівської обл., звідки таємно викрали телевізор марки “Таурс” та радіоапаратуру, всього майна на суму 7 млн. куп.  

Відповідно до постанови слідчого від 23.05.1995р. (а.с.-8а) осіб, які скоїли розкрадання не встановлено, тому в порядку ст.206 ч.3 КПК України попереднє слідство у справі зупинено.

04.11.2009р. згідно постанов слідчого про прийняття справи до свого провадження і перекваліфікацію складу злочину (а.с.-10,11), скоєне перекваліфіковано на ч.3 ст.185 КК України.

27.11.2009р. справа із постановою слідчого, що погоджена прокурором, направлена в суд для вирішення питання про її закриття у зв”язку із закінченням строків давності.

В суді прокурор просить про закриття вказаної кримінальної справи у зв”язку із закінченням строків давності, передбачених ст.49 КК України.

Заслухавши прокурора, вивчивши матеріали кримінальної справи № 114-1032, суд закриває кримінальну справу по факту вчинення злочину за ознаками ч.3 ст.185 КК України в порядку передбаченому ст.49 КК України.

Відповідно до ч.3 ст.11-1 КПК України справу стосовно невстановлених осіб, суд вправі закрити за  наявності  підстав,  передбачених ч.2 ст.49 КК України, якщо з часу вчинення злочину минуло 15 років

( за винятком випадку, визначеного у ч.4 ст.49 КК України ).    

У кримінальній справі № 114 – 1032 осіб, котрі в ніч на 28.10.1994р. вчинили крадіжку телевізора  марки “Таурс” та радіоапаратури з народного дому “Просвіта” в с.Мавковичі не встановлено, 15 років з часу вчинення злочину минуло.

Диспозиція ч.3 ст.185 КК України (2001р.) передбачає максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк до шести років і за положенням ст.12 КК України цей злочин класифікується як тяжкий.

Наведене в сукупності дає підстави до закриття кримінальної справи № 114-1032, порушеної 04.11.1994р. по факту вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України, у зв”язку із закінченням строків давності.

Керуючись ч.3 ст.11-1 КПК України, ч.2 ст.49 КК України, с у д -  

                                                                       п о с т а н о в и в :

кримінальну справу №114-1032, порушену слідчим Городоцького РВ ГУМВС України у Львівські обл. 04.11.1994р. за фактом вчинення злочину передбаченого ч.3 ст.185 КК України – закрити, у зв”язку із закінченням строків давності.

Апеляція на постанову може бути подана протягом п”ятнадцяти діб.

С у д д я :

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація