Судове рішення #7917591

Справа № 1- 96\2010р.                    

                                                                  ВИРОК

                                                    ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

                                                           

           23 лютого 2010 року Крюківський районний суд м. Кременчука Полтавської області в складі головуючого судді  Маханькова О.В.,

при секретарі -  Козловій  І.В.,

з участю прокурора –  Кохно  В.О ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в  м. Кременчуці кримінальну справу по звинуваченню  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродж. ІНФОРМАЦІЯ_2,  гр-н України,  українець, ІНФОРМАЦІЯ_3, одружений, має на утриманні неповнолітню дитину, не  працює, прожив. ІНФОРМАЦІЯ_4  к. 922,  в силу  ст. 89 КК України  раніше не  судимий;

    -  у вчиненні  злочину, передбаченого ч.1 ст. 309 КК України, -

                                                                       

                                                          В С Т А Н О В И В:

             Підсудний  ОСОБА_1 вчинив злочин за наступних обставин:

             25.11.2009 року  ОСОБА_1 проходячи  через лісонасадження, розташовані в районі «Придніпровського ринку» в м. Кременчуці на землі біля дерева знайшов медичний шприц, ємкістю 5мл.,заповнений до позначки 4 мл. наркотичним засобом, усвідомлюючи  суспільно  небезпечний  характер  свого діяння, передбачаючи його суспільно  небезпечні наслідки та бажаючи їх  настання, діючи з прямим умислом, який зберігав при собі для власного вживання, без мети збуту.

             25.11.2009р. близько  12 год. 25 хв.  перебуваючи  на  пероні  привокзальної площі залізничного вокзалу ст. Кременчук,   працівниками  лінійного відділу міліції ст. Кременчук  був затриманий гр. ОСОБА_1 у якого під час  зовнішнього огляду в присутності понятих  був виявлений та вилучений  одноразовий медичний шприц, ємкістю 5мл.,заповнений до позначки 4 мл. рідиною коричневого кольору.

             Згідно висновку експерта ХЕ-712 від 14.12.2009р. вилучена речовина є особливо небезпечним наркотичним засобом  опієм ацетильованим, маса сухої  речовини  становить 3,392 г. , яку він незаконно зберігав без мети збуту.

             В судовому засіданні  підсудний  ОСОБА_1А .вину свою  визнав повністю, пояснивши, що дійсно  25.11.2009 року він  знайшов   медичний шприц  з наркотичним засобом.

              Знайдену речовину він  носив з собою та   на пероні залізничної ст.. Кременчук, на привокзальній площі   був затриманий працівниками міліції і у нього була вилучена наркотична речовина.

            Оскільки ніхто із учасників судового  розгляду не оспорював фактичних обставин справи та зібраних в ній доказів, суд, в порядку ст. 299 КПК України, за згодою підсудного, обмежив допитом  та дослідженням матеріалів справи, які характеризують особу підсудного.

            Крім повного визнання підсудним  своєї вини, його  вина  у вчиненні встановленого судом злочину повністю доведена доказами, що містяться в матеріалах справи, які ніким  з учасників  судового процесу не оспорюються.

            Підсудний   ОСОБА_1 правильно розуміє  зміст  обставин справи  і у суду немає сумнівів в добровільності та істинності його позиції.

            Приймаючи до уваги пояснення  підсудного  ОСОБА_1 оцінюючи всі зібрані по справі докази в їх сукупності, суд приходить до висновку про винність підсудного  ОСОБА_1  у вчиненні  злочину.

            Діяння   підсудного  ОСОБА_1 суд кваліфікує  за ч.1 ст. 309 КК України,   як незаконне придбання  та  зберігання  наркотичного засобу  без мети збуту.

           Вирішуючи питання про призначення  покарання,  суд відповідно  до вимог ст. 65 КК України враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного  та обставин, що пом’якшують та обтяжують покарання.

          При призначенні покарання суд, враховує  ступінь та характер суспільної небезпеки діяння, вчиненого підсудним, всі обставини по справі  в їх сукупності, особу підсудного, який  вину визнав повністю, щиро розкаявся  у вчиненому, сприяв  розкриттю злочину і визнає ці обставини пом’якшуючими покарання.

          Обставиною, що обтяжують покарання згідно ст. 67 КК України судом не встановлено.

          Щодо особи  підсудного, суд враховує зокрема те, що підсудний  ОСОБА_1  в силу ст.. 89 КК України не судим, скоїв злочин середньої тяжкості , має постійне місце проживання, працездатний, одружений, має на утриманні неповнолітню дитину і суд приходить до переконання про можливість виправлення і перевиховання підсудного  ОСОБА_1 без ізоляції від суспільства та  призначення покарання у вигляді штрафу в межах санкції статті за якою він обвинувачується.

           Запобіжний захід підсудному  ОСОБА_1 залишити  попередній, підписку про невиїзд.

          Вирішуючи питання про відшкодування  судових витрат по справі, суд , керуючись положенням ч.3, ст.92 КПК  вважає, що кошти, затрачені на проведення хімічних експертиз по справі відшкодуванню не підлягають, оскільки виконання дорученої роботи по проведенню експертиз входить в службовий обов’язок експертів НДЕКЦ при УМВС України в Полтавській області.

         Речовий доказ по справі слід знищити.

         Керуючись ст.ст.323,324 КПК України, - суд  

     

                                                             З А С УД И В

              ОСОБА_1   визнати винним  та призначити покарання за  ч.1  ст. 309  КК  України  у вигляді   штрафу в сумі 850( вісімсот п*ятьдесят) грн.

              Запобіжний захід засудженому  ОСОБА_1 залишити попередній - підписку про невиїзд.

             Речові докази  по справі, медичний шприц з наркотичним  засобом опієм ацетильованим, який знаходиться в камері  зберігання речових доказів в  УМВС України  на Південній залізниці – знищити.(а.с.40-42)

              Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду Полтавської області через Крюківський районний суд м. Кременчука  протягом 15 діб з дня наступного після його проголошення.

    Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація