Судове рішення #7914549

Справа №2-510 за 2010 р.

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И  

                   25 лютого 2010 року           Макарівський районний суд Київської області в складі судді ДЗЮБИ Н.М. при секретарі Нестерчук О.С., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Макарів  справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів,

 

В С Т А Н О В И В :

 

                    Позивач звернулась до суду з вказаним позовом, посилаючись на те,що вона  перебуває з відповідачем в зареєстрованому шлюбі з 07.08.2004 року , від шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1. Спільне життя не склалося. Майже увесь період перебування в шлюбі між ними постійно виникали непорозуміння. Виникла нелюбов один до одного, неповага та інші негативні наслідки. Вони відчужувалися один від одного. На цьому грунті їхні стосунки не ладились, сім»я розпалась. З травня 2008 року вони спільно не проживають, шлюбні відносини припинено. За таких обставин  збереження шлюбу і подальше спільне проживання суперечать інтересам сім»ї та унеможливлюють примирення з відповідачем. Спору щодо майна немає, син залишиться проживати з нею. Відповідач по виконавчих листах ніяких стягнень не має.

                     В судовому засіданні позивач  ОСОБА_1. свої позовні вимоги підтримала.

                     Відповідач  ОСОБА_2 позовні вимоги визнав.

                     Визнання відповідачем позову не суперечить закону і суд його приймає.

                     Судом встановлено, що сторони у справі перебувають в зареєстрованому шлюбі з 07.08.2004 року, від шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає з позивачкою.Спільне сімейне життя не склалося. З травня 2008 року подружжя припинили подружні стосунки, проживають окремо і відновлювати сімейні стосунки не бажають. А тому шлюб слід розірвати. Дитина проживає з позивачкою, а тому з відповідача на користь позивача на утримання дитини слід стягнути аліменти.

                     На підставі наведеного та керуючись ст.ст.110,112,180-183,191 СК України, ст.ст.31,174,209,215,294, 367 ЦПК України, суд,-

В И Р І Ш  И В :

                     Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів задовольнити.

                     Шлюб між  ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2,та  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований 07.08.2004 року  відділом РАЦС Макарівського РУЮ  Київської області, запис акту №47, розірвати.

                     Стягнути з  ОСОБА_2 та ОСОБА_1 на користь бюджету держмито за отримання свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦС в сумі 8 гривень 50 копійок з кожного.

                     Неповнолітнього сина ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1, залишити на вихованні  ОСОБА_1 до повноліття дитини.

                     Стягнути з  ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_5, жителя ІНФОРМАЦІЯ_6, працюючого зав.відділом НАК «Енергоатом» м.Київ, на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання  неповнолітнього сина ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі ј частини всіх видів його заробітку, але не менше 30% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку щомісячно, починаючи з 22.01.2010 року до повноліття дитини.

                      Стягнути з  ОСОБА_2 на користь бюджету держмито в сумі                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         51 гривня.

                      Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана  протягом десяти днів з дня його проголошення. Апеляційна скарга подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

                      Рішення суду набирає чинності відповідно до ст.223 ЦПК України , а в частині стягнення аліментів підлягає негайному виконанню в межах місячного платежу.

                      Суддя                                           Н.М.ДЗЮБА

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація