Справа № 2-49
за 2010р.
Р І Ш Е Н Н Я
і м е н е м У к р а ї н и
25 січня 2010 року Мостиський районний суд Львівської області в складі :
головуючого – судді Білоус Ю.Б.,
при секретарі – Крив”як О.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Мостиська справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виселення з жилого приміщення,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_3 звернулася до суду із позовною заявою до ОСОБА_2 про виселення з жилого приміщення у будинку № 1 по вул. Садовій, в с. Довгомостиська, Мостиського району, Львівської області, посилаючись на те, що відповідач, який являється колишнім її чоловіком створює неможливі умови для спільного з ним проживання. Зазначає, що між ними було укладено нотаріально посвідчену домовленість про добровільне виселення відповідача з зазначеного жилого приміщення, однак останній вимог домовленості не дотримується. Відповідач добровільно виселитись з жилого приміщення не бажає, створює для усіх членів сім’ї неможливі умови для проживання у будинку. Вказаний будинок № 1 по вул. Садовій в с. Довгомостиська Мостиського району, Львівської області згідно свідоцтва про право власності на нерухоме майно належить їй, позивачці у справі на праві приватної власності.
Оскільки відповідач й надалі залишається проживати у будинку вона змушена звернутися в суд із позовною заявою про виселення його з жилого приміщення.
В судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала повністю.
Відповідач в судовому засіданні проти задоволення позовних вимог не заперечив.
Заслухавши пояснення сторін, дослідивши докази в справі, суд вважає, що позов підлягає до задоволення із наступних підстав.
Після укладення шлюбу 13 жовтня 2004р. ОСОБА_2 вселився у будинок №1по вул.Садовій в с. Довгомостиська Мостиського району Львівської області та був зареєстрований як член сім’ї. Рішенням Мостиського районного суду від 25 червня 2009 року шлюб між ОСОБА_3 та ОСОБА_2 розірвано, однак відповідач і надалі проживає у будинку позивачки.
Як вбачається із свідоцтва №36 про право власності на нерухоме майно, виданого Довгомостиською сільською радою від 27.05.2005р.–власником будинку №1 по вул. Садовій, в с. Довгомостиська, Мостиського району, Львівської області є ОСОБА_3.
Із довідки, виданої Довгомостиською сільською радою Мостиського району Львівської області вбачається, що в будинку №1 по вул. Садовій в с. Довгомостиська зареєстровані та проживають – ОСОБА_3 з колишнім чоловіком ОСОБА_2, з батьками та 6-ма неповнолітніми дітьми.
Згідно зі ст.156 ЖК України припинення сімейних відносин з власником будинку (квартири) не позбавляє колишніх членів його сім’ї права користуватися займаним жилим приміщенням. Право вимагати в судовому порядку виселення колишніх членів сім”ї власник жилого будинку (квартири) має відповідно до ст.157 ЖК України, але за наявності обставин, передбачених ч.1 ст.116 цього Кодексу, а саме якщо вони систематично руйнують чи псують жиле приміщення, або використовують його не за призначенням, систематично порушують правила співжиття, роблять неможливим для інших проживання з ним в одній квартирі чи одному будинку, а заходи запобігання і громадського впливу виявились безрезультатними, виселення винних провадиться без надання іншого житла.
Як встановлено судом, відповідач створює неможливі умови проживання для інших осіб у будинку, оскільки, відповідач: систематично зловживає спиртними напоями і як наслідок вчиняє насильство в сім’ї, своєю негативною поведінкою впливає на виховання неповнолітніх дітей, породжує конфлікти з позивачкою та її батьками.
Дані обставини не спростовані відповідачем та підтверджені свідченнями позивачки ОСОБА_3 в судовому засіданні, листами з Мостиського РВ ГУМВСУ за №4233 від 22.06.2009р. та за №4990 від 27.07.2009р., які містяться в матеріалах справи.
При таких обставинах суд приходить до висновку, що пред’явлений позов підлягає до задоволення.
Керуючись ст.ст. 9,116,156,157 ЖК України, ст.ст. 10, 11, 209, 212, 214-215, 218 ЦПК України, суд –
В И Р І Ш И В :
Позов задовольнити.
Виселити ОСОБА_2 ,ІНФОРМАЦІЯ_1, з будинку №1 по вул.Садовій в с. Довгомостиська Мостиського району Львівської області, без надання іншого жилого приміщення та зняти з реєстрації його із зазначеного будинку.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Львівської області через Мостиський районний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження в 10-денний строк з дня проголошення рішення і подання після цього протягом 20-ти днів апеляційної скарги з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку, передбаченому ч.4 ст.295 ЦПК України.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст.294 ЦПК України (20 днів), рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя (підпис) Ю.Б. Білоус
Згідно з оригіналом:
Суддя Ю.Б. Білоус
Рішення суду набрало законної сили „__” __________ 20__ р.
Суддя Ю.Б. Білоус
- Номер: 2/0917/3168/11
- Опис: Про стягнення заборгованості за кредитним договором в сумі 4 163 грн.
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-49
- Суд: Яремчанський міський суд Івано-Франківської області
- Суддя: Білоус Юрій Богданович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.11.2010
- Дата етапу: 11.11.2010