Судове рішення #79008445
Єдиний державний реєстр судових рішень





Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

м. Павлоград, вул. Дніпровська, 135, 51400, (05632) 6-28-66











ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 вересня 2010 року Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі : головуючого - судді Чередниченко В.Є. , при секретарі - Штонді 0.0. , розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Павлограді цивільну справу за позовом відкритого акціонерного товариства FЕнергопостачальна компанія FДніпрообленерго" до ОСОБА_1, ОСОБА_2, про відшкодування збитків,

ВСТАНОВИВ :

Позивач звернувся до суду з позовом посилаючись на те, що ВАТ «ЕК «Дніпрообленерго» у період часу з 05 липня 2007 року по 24 листопада 2007 року, зробило поставку електроенергії на об'єкт відповідачів, що перебувають за адресою : м. Павлоград, вул. Чернишевського, буд.18. При контрольному відвідуванні споживачів електроенергії за зазначеною адресою, контролерами ПМРЕМ, було встановлено, що на об'єкті споживачів, 06 вересня 2007 року, 24 листопада 2007 року, були зроблені самовільні підключення до електромереж і споживання електроенергії без приладу обліку. Вказані обставини підтверджують факт розкрадання електроенергії, що зафіксовано актом F 00063235 від 06 вересня 2007 року, F 00082095 від 24 листопада 2007 року.

Своїми діями відповідачі грубо порушили п.п.14,42' Правил користування електроенергією для населення та п.4.4 Договору про споживання електроенергії, заподіявши цим збитки позивачеві у сумі - 648,25 грн. Відповідачам був виписаний і

вручений платіжний документ для оплати суми збитків, однак завдані збитки споживачами відшкодовано не було.

Позивач просить суд стягнути солідарно з відповідачів на його користь в рахунок відшкодування збитків - 648,25 грн.

У судове засідання представник позивача, що діє за дорученням, не з'явився надавши суду заяву з проханням розглянути справу за його відсутності, та у разі неявки відповідачів провести заочний розгляд справи. Відповідачі у судове засідання не з'явились, про час і місце судового засідання повідомлялись належним чином, причину неявки суду не повідомили.

Суд, з урахуванням думки представника позивача, ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.224 ЦПК України.

Судом встановлені такі факти та відповідні їм цивільні правовідносини.

Матеріалами справи встановлено, що відповідачі, проживають за адресою: м.

Павлоград, вул. Чернишевського, Fбуд.18. При контрольному відвідуванні споживача електроенергії 06 вересня 2007 року, 24 листопада 2007 року, за зазначеною адресою, контролерами ПМРЕМ, було встановлено, що на об'єкті споживачів, після відключення за несплату, було зроблене самовільне підключення до електромереж і споживання електроенергії без приладу обліку. Вказані обставини розкрадання електроенергії підтверджуються актом F 00063235 від 06 вересня 2007 року, F 00082095 від 24 листопада 2007 року.

Своїми діями відповідачі грубо порушили п.п.14,42 Правил користування електроенергією для населення та п.4.4 Договору про споживання електроенергії, заподіявши цим збитки позивачеві в сумі - 648,25 грн., нараховані на підставі Методики нарахування розміру відшкодування збитків, заподіяних енергопостачальнику внаслідок порушення споживачами ПКЕЕ для населення.

У відповідності до ст.623 ЦК України, боржник, порушивши зобов'язання, повинен відшкодувати кредитору спричинені цим збитки.

У відповідності до ст.88 ЦПК України, суд стягує солідарно з відповідачів на користь позивача судовий збір, а також витрати з інформаційно-технічного забезпечення розгляду судової справи.

Керуючись ст.ст.10,60,208-210,212-215,224-233 ЦПК України, на . підставі ст.ст.22,509,623 ЦК України, ст. ст.26,27 Закону України «Про' електроенергетику'», Правил користування електроенергією для населення, затверджених постановою КМУ від 26 липня 1999 року, суд

ВИРІШИВ :



Позовну заяву відкритого акціонерного товариства FЕнергопостачальна компанія FДніпрообленерго" до ОСОБА_1, ОСОБА_2, про відшкодування збитків задовольнити повністю.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2 на користь відкритого акціонерного товариства FЕнергопостачальна компанія FДніпрообленерго" (р/р 260353015201 в ВАТ «Ощадбанк» м. Павлоград, МФО 306298, ЄДРПОУ 34367042) в рахунок відшкодування збитків - 648 (шістсот сорок вісім) грн. 25 коп.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2 на користь відкритого акціонерного товариства FЕнергопостачальна компанія FДніпрообленерго" (р/р 26000050212670 ЗАТ КБ «ПриватБанк» м. Павлоград, МФО 305299, ЗКПО 34367042) витрати пов'язані зі сплатою судового збору у розмірі - 51 (п'ятдесят однієї) грн., та інформаційно-технічного забезпечення розгляду судової справи - 120 (сто двадцять) грн.

Заочне рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Дніпропетровської області через Павлоградський міськрайонний суд шляхом подачі в 10- денний строк, з дня отримання копії рішення суду, апеляційної скарги.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.





Суддя:                                         В.Є. Чередниченко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація