Судове рішення #7896742

Справа № 1-855/09

                                                          ВИРОК

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

12 листопада 2009 року  Голосіївський районний суд міста Києва у складі:

головуючого судді                     Новака А.В.

при секретарі                      Кравцові С.В.,

за участю прокурора                  Люшненка Д.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в місті Києві кримінальну справу по обвинуваченню:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Києва, українця, громадянина України, що здобув базову загальну середню освіту, не одруженого, не працюючого, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_3, раніше судимого:

-   04.02.2004 року  Голосіївським районним судом міста Києва за ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 186 КК України до 4-х років позбавлення волі,    

у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України ,-

В С Т А Н О В И В :

21 серпня 2009 року, приблизно о 02 год. 30 хв. підсудний ОСОБА_1 , перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись на кухні квартири АДРЕСА_1, з корисливих мотивів, маючи умисел на таємне заволодіння чужим майном, скориставшись тим, що потерпіла ОСОБА_2 заснула, повторно таємно викрав з сумки потерпілої мобільний телефон «Samsung SGH-F500», вартістю 2263 гривні, в якому знаходилась картка оператора мобільного зв’язку «Київстар», вартістю 25 гривень, на рахунку якої знаходились 10 гривень, та картка пам'яті, об’ємом 2 Гб, вартістю 100 гривень.

Після чого підсудний ОСОБА_1, реалізуючи свій умисел направлений на таємне викрадення чужого майна, зайшов до кімнати вказаної квартири та, впевнившись у тому, що потерпіла ОСОБА_2 спить, зняв з її рук два персні з металу жовтого кольору, вартістю 1000 гривень кожен, чим завдав потерпілій ОСОБА_2 матеріальної шкоди на загальну суму 4398 гривень. Після чого підсудний ОСОБА_1 з викраденим з місця вчинення злочину зник. Викраденими речами розпорядився на власний розсуд.

Допитаний  в судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 свою вину в інкримінованих йому діяннях визнав повністю  та дав покази, аналогічні  фабулі пред'явленого обвинувачення та обставинам діянь, що викладені  вище в описовій  частині вироку, зокрема пояснив, що дійсно він 21.08.2009 року близько 02 год. 30 хв., будучи на підпитку, перебуваючи у квартирі своєї знайомої ОСОБА_2, що розташована за адресою: АДРЕСА_2, скориставшись тим, що потерпіла спить, таємно викрав її речі, а саме мобільний телефон «Samsung SGH-F500», вартістю 2263 гривні, в якому знаходилась картка оператора мобільного зв’язку «Київстар», вартістю 25 гривень, на рахунку якої знаходились 10 гривень, та картка пам'яті, об’ємом 2 Гб, вартістю 100 гривень, та два золоті персні, після чого з місця вчинення злочину зник. Цивільний позов, заявлений потерпілою визнає в повному обсязі.

Відповідно до ч. 3 ст. 299 КПК України  в судовому засіданні визнано недоцільним дослідження  інших  доказів по справі, обмежившись допитом підсудного та дослідженням матеріалів справи, які  характеризують його особу, оскільки підсудний винними себе повністю визнав та фактичні обставини справи ніким не  оспорюються.

Зміст цих обставин вірно розуміється підсудним та іншими  учасниками  судового розгляду  та немає сумнівів стосовно добровільності та істинності позиції підсудного.

Сукупністю досліджених в судовому засіданні доказів суд знаходить  винність підсудного ОСОБА_1 в пред’явленому обвинуваченні повністю доведеною і його дії судом кваліфікуються за ч. 2 ст. 185 КК України , оскільки він своїми умисними діями вчинив повторне таємне викрадення чужого майна(крадіжку).

Обставинами, які пом'якшують покарання винного ОСОБА_1, суд визнає відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 66 КК України  - щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину.

Обставиною, яка обтяжує покарання винного ОСОБА_1, суд визнає відповідно до п. 13 ч. 1 ст. 67 КК України  – вчинення злочину особою, що перебуває у стані алкогольного сп'яніння.

При обранні виду та міри покарання ОСОБА_1 суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, який відповідно до ч. 3 ст. 12 КК України  є злочином середньої тяжкості, обставини, що пом'якшують та обтяжують покарання, ставлення винного до вчиненого, його особу, раніше судимого, не працюючого, що посередньо характеризується за місцем проживання, на обліку у лікарів нарколога та психіатра не перебуває, і вважає за потрібне призначити йому покарання, необхідне й достатнє для його виправлення та попередження нових злочинів, у виді позбавлення волі в межах санкції статті.

Відповідно до ст. 330 КПК України, питання про речові докази вирішити, керуючись правилами викладеними в статті 81 КПК України.

Керуючись ст. ст.  323, 324 КПК України  суд, -

З А С У Д И В :

ОСОБА_1  визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України, і призначити йому покарання у виді 2(двох)  років позбавлення волі.

Міру запобіжного заходу засудженому ОСОБА_1 змінити з підписки про невиїзд на утримання під вартою в Київському СІЗО № 13 Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в м. Києві та Київській області, взявши його під варту в залі суду.

Строк відбування покарання засудженому ОСОБА_1 обчислювати з моменту взяття його під варту.

Стягнути з засудженого ОСОБА_1 на користь потерпілої ОСОБА_2 2000(дві тисячі)  гривень майнової шкоди.

Речові докази по справі:

 - мобільний телефон «Samsung SGH-F500», імей НОМЕР_1 з сім-кртою (абонентний номер НОМЕР_2) оператора мобільного зв’язку «Київста» та кратою пам'яті «Transcend micro», об’ємом 2Гб, бірка ВАТ «КЮЗ» на перстень арт. 6528600, бірка ВАТ «КЮЗ» на перстень арт. 8021130, видаткову накладну № V408021410 від 21.09.2008 року ТОВ ЦТ «Евросеть», фіскальний чек № 57487 від 21.09.2008 року  передані потерпілій ОСОБА_2 на зберігання, - залишити у законному володінні та розпорядженні власника (а.с. 41-42).

Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївський районний суд м. Києва протягом п'ятнадцять діб з моменту його проголошення, а засудженим, який перебуває під вартою, в той самий строк з моменту вручення йому  копії вироку.

Суддя                                                                                  А. Новак

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація