Судове рішення #789217
РІШЕННЯ

РІШЕННЯ      

 справа № 2-41/2007 p.

ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

2 лютого 2007 року                                   Надвірнянський районний суд

Івано-Франківскої області

в складі головуючого судді:                              Гураша М.В.

секретаря:                                                           Шпильчук І.С.

з участю позивачки:                                         ОСОБА_1.

відповідача:                                                        ОСОБА_2.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Надвірна справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1. пред'явила позов в суд до ОСОБА_2. про розірвання шлюбу.

В судовому засіданні позивачка суду пояснила, що 27 січня 2003 року вона зареєструвала шлюб з ОСОБА_2. у ІНФОРМАЦІЯ_1.

Від шлюбу у них народилася дочка ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_2, яка проживає разом з нею і знаходиться на повному її вихованні та утриманні.

Причиною розірвання шлюбу послужило те, що за час сумісного проживання у них склалися різні погляди на життя, вони різні по характеру, через що у них часто виникали непорозуміння. ОСОБА_2. зловживає спиртними напоями, прийшовши додому в нетверезому стані безпідставно вчиняє скандали, сварки, які іноді зарешуються бійкою. Чоловік не поважає її як дружину, ображає, безпідставно ревнує, не приймає заходів для збереження шлюбу. На даний час вони не підтримують жодних сімейних стосунків як сімейна пара і спільно не проживають. Вважає, що сімейні відносини остаточно розірвані і відновлені бути не можуть. Примирення неможливе, шлюб носить формальний характер.

Просить постановити рішення, яким розірвати шлюб між нею та ОСОБА_2., неповнолітню дочку ОСОБА_3 від шлюбу залишити проживати з нею, витрати пов»язані з оформленням розірвання шлюбу в органах РАЦСу покласти на відповідача.

Відповідач в судовому засіданні не заперечив обставини, на які посилається позивачка, суду пояснив, що за час сумісного проживання у них склалися різні погляди на життя, вони різні по характеру, шлюб носить формальний характер, примирення неможливе. В даний час вони не підтримують жодних сімейних стосунків, втратили почуття любові та поваги один до одного і спільно не проживають як сімейна пара. На розірвання шлюбу з ОСОБА_1.

 

2 згідний.

Суд, вислухавши пояснення сторін, дослідивши письмові докази, прийшов до висновку, що позов підставний, оскільки  в судовому засіданні встановлено, що подальше спільне проживання і збереження шлюбу суперечить їхнім інтересам, що мають істотне значення.

Сторонам надавався строк для примирення, яке не було досягнуто, шлюб існує формально.

Неповнолітню дитину від шлюбу: дочку ОСОБА_3 -ІНФОРМАЦІЯ_2 народження слід залишити проживати з матір"ю.

Витрати, враховуючи матеріальний стан сторін, пов"язані з оформленням розірвання шлюбу в РАЦСу, слід покласти на відповідача.

На підставі ст.ст.105 4.3,110,112 Сімейного кодексу України, керуючись ст.ст.209,213,214,215 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

Позов задоволити. Вважати шлюб, укладений між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 27 січня 2003 року у ІНФОРМАЦІЯ_1 - розірваним.

Неповнолітню дитину від шлюбу: дочку ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_2 народження - залишити проживати з матір"ю.

Стягнути з ОСОБА_2 в дохід держави при оформленні розірвання шлюбу в органах РАЦСу один неоподатковуваний мінімум доходів громадян. Звільнити від таких витрат ОСОБА_1.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. У разі подачі заяви про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду до апеляційного суду Івано-Франківської області може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення, апеляційна скарга на рішення подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження через Надвірнянський районний суд.

Суддя                               підпис         Гураш М.В.

Вірно:  Суддя     Гураш М.В.

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація