Справа № 459/937/13-п
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
28 лютого 2013 р. суддя Червоноградського міського суду Львівської області Головатий Р.Я., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності, -
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працює, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, -
за ст. 187 ч.2 КУпАП,
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 перебуваючи під адміністративним наглядом встановленим Червоноградським міським судом Львівської області, 26.02.2013року о 00год. 40хв. був відсутній за місцем проживання, тобто вчинив адміністративне правопорушення передбачене ст. 187 ч.2 КУпАП.
Порушник свою вину у вчиненому ним правопорушенні визнав .
Вважаю, що вина ОСОБА_1, стверджується зібраними матеріалами, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення № 151199 від 28.02.2013р., рапортом ДІМ Червоноградського МВ ГУМВСУ у Львівській області від 26.02.2013р., що вказує на наявність в його діях ознак адміністративного правопорушення передбаченого ст. 187 ч.2 КУпАП.
Враховуючи обставини вчиненого, особу порушника, вважаю за необхідне обрати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст.187 ч.2, ст.ст. 283, 284 КУпАП,
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати виннимим у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 187 ч.2 КУпАП та призначити йому адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 170 (сто сімдесят ) гривень.
Постанова може бути оскаржена та на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10-ти днів з дня винесення постанови.
Суддя: ОСОБА_2