Судове рішення #7862140

                                                                                                             Справа № 2-1663/2010р.                                            

                                                                     

                                                                                                                                                                                                   

                                                    Р І Ш Е Н Н Я

                                         І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И                                                                                              

  8 лютого  2010  року                    Зарічний   районний суд   м. Суми   в  складі:

                                                           головуючого -  судді  Собини О.І.,

                                                           при секретарі -  Біріній Ю.М.                                                          

 розглянувши у  відкритому  судовому засіданні справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу , -  

                                            В С Т А Н О В И В:                                              

     Позивач  звернувся    до  суду  з вищезазначеним  позовом, мотивуючи свої вимоги тим, що  з  18.01.1997 року    знаходиться в зареєстрованому шлюбі з відповідачкою .  Шлюб зареєстровано у  відділі РАГС Сумського міськвиконкому  (актовий запис № 38).   Від спільного проживання  мають неповнолітню доньку Ірину, ІНФОРМАЦІЯ_1  .  Спільне сімейне життя не склалось, оскільки з різних сімейних питань між ними постійно виникають непорозуміння, у них різні погляди на життя, відмінність характерів,  шлюбні відносини  між ними фактично припинені з  серпня 2009 року  . Вважає, що подальше збереження сім”ї неможливе, а тому   просить шлюб розірвати.  

В судове засідання позивач не з”явився, про день та час слухання справи попереджений належним чином, в своїй заяві просить слухати справу в його відсутність, позов підтримує. Відповідачка в судовому засіданні позов визнала в повному обсяі.

 Суд,  заслухавши відповідачку , дослідивши  матеріали  справи  вважає,  що позовні вимоги  підлягають   задоволенню  з таких підстав:

 Судом  встановлено, що позивач з 18.01.1997 року    знаходиться в зареєстрованому шлюбі з відповідачкою.  Шлюб зареєстровано у відділі РАГС Сумського міськвиконкому  (актовий запис № 38).   Від спільного проживання  мають неповнолітню доньку Ірину, ІНФОРМАЦІЯ_1  .   Спільне сімейне життя не склалось, оскільки з різних сімейних питань між сторонами  постійно виникають непорозуміння, у них різні погляди на життя, відмінність характерів,  шлюбні відносини  між ними фактично припинені з 01.09.2009  року . Строк для примирення наданий судом позитивного результату не дасть.    З урахуванням  всіх обставин суд  вважає, що  подальше спільне життя подружжя і збереження  шлюбу, суперечило б інтересам сторін та інтересам їх неповнолітньої доньки , а тому сім’ю  зберегти неможливо і  шлюб необхідно  розірвати .Витрати по розірванню шлюбу в сумі 17 грн.00 коп. покласти на позивача .

  Керуючись  ст.ст.104, 110, 112 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 10, 88, 208, 212, 213 ЦПК України  , суд , -                                                                                  

                                                    ВИРІШИВ:

Позовні вимоги  ОСОБА_1      задовільнити .

Розірвати  шлюб між  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3 зареєстрований 18.01.1997 року у  відділі РАГС Сумського міськвиконкому    (актовий запис № 38).    

 Витрати  за реєстрацію  розірвання  шлюбу в  органах  РАЦС в сумі 17 грн.00 коп.  покласти на ОСОБА_1,  ОСОБА_2    від сплати держмита звільнити.                  

Для осіб, які брали участь у розгляді справи, рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження , якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна  скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294  ЦПК України рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги  рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Особами , які брали участь у розгляді  справи, рішення суду може бути оскаржено до судової палати у цивільних справах апеляційного суду Сумської області через Зарічний районний суд м.Суми . Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом десяти днів  з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження .

              Суддя                                                                                     Собина О.І.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація