2 – 110/10
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 лютого 2010 року Першотравневий районний суд
Донецької області
в складі : головуючого судді ТРЕГУБЕНКО С.В.
при секретарі ПАВЛІЧЕВОЇ А.І.
розглянувши у попередньому судовому засіданні в смт. Мангуш цивільну справу за позовом
ОСОБА_1
до
ОСОБА_2
про
розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ :
Сторони перебувають у шлюбі від якого мають двох неповнолітніх дітей.
Позивач звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу з відповідачкою, в якому вказав, що шлюбно-сімейні відносини припинені з 25 жовтня 2009 року. Причиною розірвання шлюбу є відсутність взаєморозуміння, постійні сварки і тому подальше спільне життя і збереження шлюбу стало суперечить його інтересам. Примирення є неможливим, збереження сім*ї недоцільним. На теперішній час він намагається створити нову сім*ю. Майнові претензії будуть вирішувати в подальшому. Діти залишаються з матір*ю. Шлюб перший. Згідно рішення Першотравневого районного суду він сплачує аліменти в розмірі 1/3 частини від всіх видів заробітку на утримання дочок ОСОБА_3 та ОСОБА_4.
В судовому засіданні при попередньому розгляді справи позивач підтримав свої позовні вимоги і просить суд шлюб розірвати, бо спільне життя з відповідачкою не склалося через постійні сварки, відсутність взаєморозуміння, несумісність характерів і тому шлюбно-сімейні відносини були припинені з 25 жовтня 2009 року. Миритися не бажає, майнові спори будуть вирішувати в подальшому, діти залишаються з матір*ю, судові витрати покласти на нього, шлюб перший.
Відповідачка не заперечує проти розірвання шлюбу, бо між ними виникають сварки, вони втратили взаєморозуміння і тому шлюбно-сімейні відносини припинили з 25 жовтня 2009 року. Миритися не бажає, м айнових спорів не має, діти залишаються з нею, судові витрати покласти на позивача, шлюб перший.
Суд, вислухавши пояснення сторін, дослідивши докази що є в матеріалах справи вважає, що підстави для розірвання шлюбу є, оскільки сторони припинили шлюбно-сімейні відносини, миритися не бажають, разом не проживають і тому подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить їх інтересам і інтересам дітей.
Отже шлюб потрібно розірвати. Дітей залишити з матір*ю, державне мито стягнути з позивача, який проти цього не заперечує, відповідачку від сплати державного мита звільнити.
Керуючись ст. ст. 10, 60, 130, 174, 212-215 ЦПК України, ст. ст. 104, 105, 110, 112 Сімейного Кодексу України, суд, -
ВИРІШИВ :
Шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 і ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрований 24 лютого 1996 року у відділі реєстрації актів громадянського стану Першотравневого району, актовий запис № 9 – розірвати.
Дочок: ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_4, залишити з матір*ю ОСОБА_2.
Стягнути з ОСОБА_1 при звернені за свідоцтвом про розірвання шлюбу державне мито в розмірі 17 (сімнадцять) гривень на користь держави.
ОСОБА_2 від сплати державного мита – звільнити.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження.
Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження .
Заява про апеляційне оскарження подається до Апеляційного суду Донецької області в місті Маріуполі через Першотравневий районний суд.
Суддя: (підпис) ОСОБА_7
Суддя:
Секретар: