Судове рішення #78404402



Київський районний суд м. Одеси

м. Одеса, вул.Варненська, 3б, 65080, (0482) 718-99-43


Справа № 2-5992/06

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМ`ЯМ УКРАЇНИ

20 жовтня 2006 року

Київський районний суд м. Одеси у складі: головуючого - судді Домусчі С.Д.

при секретарі - Крамаренко К.П.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Одесі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про встановлення режиму окремого проживання між подружжям,

ВСТАНОВИВ:

У вересні 2006 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до відповідачки про встановлення режиму окремого проживання між подружжям, посилаючись на те, що з позивачкою вони одружені з 19 грудня 1997 року, та мають від шлюбу двох дітей: малолітню доньку ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та сина ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Позивач займається бізнесом та за характером своєї роботи часто буває у відрядження. З цієї причини в сім`ї часто виникають непорозумінні та відповідачка інколи говорить про доцільність розірвання шлюбу.

Оскільки позивач має намір у подальшом упроживати по тій же адресі, де він зараз проживає із своєю сім`єю - АДРЕСА_2., що надає йому можливості приймати участь у вихованні дітей та безпосередньо матеріально утримуват дітей, підповідач просит встановити режим окремого проживання між подружжям.

У судовому засідання позивач підтримав позов та просить суд задовольнити позовні вимоги.

Відповідачка у судове засідання не з`явилась, про час та місце судового засідання повідомлена належним чином, що підтверджується розпискою про отримання судової повістки, про причини неявки суд не повідомила.

Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.

Позивач не заперечує проти заочного розгляду справи.

Суд, заслухавши пояснення позивача, перевіривши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню.

Відповідно до ст. 119 CK України за заявою поцружжя або позовом одного з них суд може постановити рішення про встановлення для подружжя режиму окремого проживання у разі неможливості чи небажання дружини і (або) чоловіка проживати спільно. У судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_1 та ОСОБА_2 перебувають у шлюбі з 19 грудня 1997 року. За час шлюбу у сторін народиліись донька ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , свідоцтво про народження видано відділом реєстрації актів громадянського стану Київської райадміністрації виконкому Одеської міськради 23 червня 1998 року, актовий запис № 637, та син ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , свідоцтво про народження видано відділом реєстрації актів громадянського стану Київського районного управління юстиції м. Одеси 8 травня 2001 року, актовий запис № 522.

За характером своєї роботи позивач часто буває у відрядженнях, що спричинило розлад в сім`ї. Відповідачка іноді ставить питання про доцільність розірвання шлюбу, оскільки виникають непорозуміння маж подружжям.

Позивач має намір і в подальшому проживати там де й зараз проживає із всоєю сім`єю з адресою: АДРЕСА_2 , оскільки це надасть йому можливість безпосередньо займатись вихованням дітей та матеріально їх забезпечувати.

Керуючись ст.ст. 119, 120 Сімейного кодексу України, ст.ст. 79, 81, 88, 209, 213, 214,215,224- 226 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про встановлення режиму окремого проживання між подружжям задовільнити.

Встановити між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , режим окремого проживання між подружжям.

Попередити ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , що встановлення режиму окремого проживання не припиняє прав та обов`язків подружжя, які встановлені Сімейним Кодексом України і які дружина та чоловік мали до встановлення цього режиму, а також прав та обов`язків, які встановлені шлюбним договором. У разі встановлення режиму окремого проживання майно, набуте в майбутньому дружиною та чоловіком, не вважатиметься набутим у шлюбі; дитина, народжена дружиною після спливу десяти місяців, не вважатиметься такою, що походить від її чоловіка; дружина, чоловік можуть усиновлювати дитину без згоди другого з подружжя

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення рішення може бути оскаржене в загальному порядку до Апеляційного суду Одеської області через Київський районний суд м. Одеси. Заяву про апеляційне оскарження може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Строк, протягом якого розглядається заява про перегляд заочного рішення, не включається до строку на апеляційне оскарження.

Рішення набирає законої сили після закінчення строку подання заяви про перегляд заочногго рішення, якщо заяву не було подано. В разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення, рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву не було подано. У разі подання заяви про апеляційне оскарження але не подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги, рішення, якщо його не буде скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.


Головуючий



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація