Справа № АО-105/1998
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
11.02.2010 року Гайсинський районний суд Вінницької області
в складі: головуючого - судді В.М. Ковчежнюка
при секретарі – С.В. Селіщевій
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Гайсині заяву ОСОБА_1 про видачу дубліката виконавчого листа, -
Встановив:
09.02.2010 р. до суду подано цю заяву, в якій ОСОБА_1 просить видати їй на заміну втраченого оригіналу дублікат виконавчого листа для виконання рішення Гайсинського районного суду від 27.10.1998 р. про стягнення на її користь аліментів на утримання сина – Дениса, ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі ј частини всіх видів доходів щомісячно, але не менше Ѕ неоподаткованого мінімуму доходів громадян на одну дитину, починаючи з 21.10.1998 року і до його повноліття.
Заявниця та відповідач в судове засідання не з`явилися, що не перешкоджає судовому розгляду.
З урахуванням заявлених вимог та матеріалів справи, суд визнає, що заявлене стягувачем клопотання підлягає задоволенню на підставі ч.1 ст.370 ЦПК України, за якою замість втраченого оригіналу виконавчого листа суд, який видав виконавчий лист, за заявою стягувача може видати його дублікат.
Оскільки виконавчий лист втрачений, то суд вважає, що з метою захисту прав стягувача необхідно задовольнити заяву, видати дублікат виконавчого листа за невиконаним рішенням суду.
Керуючись ст.370 ЦПК України ,-
Ухвалив:
Заяву задовольнити.
Видати ОСОБА_1 дублікат виконавчого листа для виконання рішення Гайсинського районного суду Вінницької області від 27.10.1998 року про стягнення з ОСОБА_2 аліментів на користь ОСОБА_3В на утримання сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі 1/4 частини всіх видів доходів щомісячно, але не менше 1/2 неоподаткованого мінімуму доходів громадян на одну дитину, починаючи з 21.10.1998 року і до його повноліття.
Ухвала може бути оскаржена протягом п'яти днів до апеляційного суду Вінницької області шляхом подання заяви про апеляційне оскарження, апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Ухвала набирає чинності через п'ять днів після її проголошення, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. У разі подання заяви про апеляційне оскарження, але неподання у десятиденний строк апеляційної скарги, ухвала суду набирає чинності після закінчення цього строку.
Суддя