Справа № 2-1616/2008 р.
Ухвала
11 лютого 2010 року Ірпінський міський суд Київської області у складі:
головуючого Сливи Ю.М.,
при секретарі Гордієнко І.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Ірпінського міського суду справу за заявою начальника Ірпінського ВЦ-132 про заміну сторони виконавчого провадження,-
в с т а н о в и в :
Заявник звернувся до суду з даною заявою, мотивуючи свої вимоги тим, що рішенням Ірпінського міського суду Київської області від 29.12.2008 року постановлено стягнути з Ірпінського ВЦ-132 на користь ОСОБА_1 певні суми коштів. Однак ОСОБА_1 працював не в Ірпінському ВЦ-132, а на Державному підприємстві Ірпінського виправного центру управління державного департаменту України з питань виконання покарань в місті Києві та Київській області. Просив замінити сторону виконавчого провадження з Ірпінського виправного центру №132 на Державне підприємство Ірпінського виправного центру Управління державного департаменту України з питань виконання покарань в місті Києві та Київській області.
У судовому засіданні представники Ірпінського ВЦ-132 ОСОБА_2 та ОСОБА_3 заяву підтримали, підтвердили наведені обставини. Просили заяву задоволити.
Представник Державного підприємства Ірпінського виправного центру Управління державного департаменту України з питань виконання покарань в місті Києві та Київській області ОСОБА_4 у судовому засіданні не заперечував проти задоволення заяви.
Позивач ОСОБА_1 проти задоволення заяви заперечував, пояснив, що він працював у Ірпінському виправному центрі №132, що підтверджується доказами по справі. Просив відмовити в задоволенні заяви.
Вислухавши пояснення учасників процесу, дослідивши матеріали справи № 2-1616/2008 р., суд вважає, що заява не підлягає до задоволення з наступних підстав.
Відповідно до ст. 378 ЦПК України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.
Оскільки рішенням Ірпінського міського суду Київської області від 29.12.2008 року постановлено стягнути на користь ОСОБА_1 певні суми коштів з Ірпінського ВЦ-132, і вказаний заклад на даний час існує (не ліквідований), суд вважає, що він не може вважатися стороною виконавчого провадження яка вибула. При цьому суд враховує, що Державне підприємство Ірпінського виправного центру управління державного департаменту України з питань виконання покарань в місті Києві та Київській області не є правонаступником Ірпінського виправного центру №132, а існує як окрема юридична особа, а тому вважати її правонаступником не має підстав.
За даних обставин суд вважає, що заява не може бути задоволена.
Керуючись ст. 378 ЦПК України, суд,-
ухвалив:
Відмовити у задоволенні заяви начальника Ірпінського ВЦ-132 про заміну сторони виконавчого провадження.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Київської області через Ірпінський міський суд шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом п’яти днів з дня отримання її копії та наступного подання апеляційної скарги протягом десяти днів після подання заяви.
Суддя Ю.М. Слива