Судове рішення #7818705

№ 4-1087/08

ПОСТАНОВА


19 листопада   2008   року     м.   Ужгород

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області в особі:

судді -     Машкаринця І.М.  

при секретарі -     Сідей І.І.

за участю прокурора- Гончарук Г.С.  

з участю адвоката -       ОСОБА_1 розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.  Ужгороді подання старшого слідчого 2 відділення  слідчого відділу управління СБ України в Закарпатській області ОСОБА_2     про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту відносно підозрюваного ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1, -

встановив:

16.11.2008 року слідчим відділом УСБУ в Закарпатській області порушена кримінальна справа за ознаками злочину,  передбаченого   ст.  .332 ч.2 КК України за фактом організації незаконного переправлення 3 громадян ОСОБА_4 та 7 громадян ОСОБА_5 через державний кордон України.

Підставою до порушення кримінальної справи стали матеріали про те,  що в ході реалізації оперативних матеріалів та проведення операції «Мігрант» 15.11.2008 року ВБЗПТЛ ГУМВС України в Закарпатській області о 20 годині 30 хвилин на узбіччі автодороги населеного пункту с Вишка,  Великоберезнянського району,  Закарпатської області,  в урочищі «Микуликів» було виявлено та затримано автомобіль марки «Мітсубісі-Паджеро» р.н.А08359АВ під керуванням громадянина України ОСОБА_6,  в якій знаходилась група іноземних громадян в кількості 10 осіб,  які назвали себе громадянами ОСОБА_5 та ОСОБА_4,  без документів,  що посвідчують їх особистість. Поряд з цим,  на даному ж місці,  затримано автомобіль марки ВАЗ 2107 під керуванням громадянки України ОСОБА_3 та громадянина України ОСОБА_7 В ході проведення перевірочних заходів було встановлено,  що громадяни ОСОБА_5 та ОСОБА_4 були доставлені на територію Закарпатської області з метою подальшого незаконного їх переправлення з України в Словацьку Республіку.

19.11.2008 року слідчим відділом УСБУ в Закарпатській області по вказаному епізоду незаконного переправлення 10-ти іноземних громадян через державний кордон України порушено кримінальну справу стосовно ОСОБА_3І,  за ознаками злочину,  передбаченого   ст.  .332 ч.2 КК України.

Причетність підозрюваного ОСОБА_3 до організації незаконного переправлення нелегальних мігрантів через державний кордон України,  вчиненого за попередньою змовою групою осіб підтверджується показаннями самого ОСОБА_3 в якості свідка,  показаннями свідків ОСОБА_6,  ОСОБА_7. та ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_2 як співучасників злочину,  тощо.

17.11.2008 року ОСОБА_3 було затримано як підозрюваного в порядку   ст.   115 КПК України.

В поданні слідчого,  яке погоджено прокурором ставиться питання про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту відносно ОСОБА_3,  який раніше притягався до кримінальної відповідальності та підозрюється в скоєнні тяжкого злочину і може ухилитись від слідства та суду.

Вивчивши матеріали справи,  вислухавши пояснення слідчого Данич В.М.  ,  показання підозрюваного ОСОБА_3,  який заперечує свою причетність до скоєння цього злочину,  думку захисника та прокурора,  суд приходить до наступного.

Судом встановлено,  що ОСОБА_3 раніше неодноразово притягався до кримінальної відповідальності та оголошувався в розшук в зв»язку з ухиленням від слідства та порушенням обраного щодо нього запобіжного заходу в вигляді підписки про невиїзд,  по даній справі підозрюється в скоєнні тяжкого злочину,  вчиненого в період іспитового строку за попереднім вироком,  а тому є підстави вважати,  що ця особа може ухилитись від слідства і суду та продовжити свою злочинну діяльність.

За таких обставин є передбачені   ст.    ст.   148,  155 КПК України підстави для обрання щодс вказаної особи запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Керуючись   ст.    ст.   148, 150, 155, 165-1, 165-2 КПК України,

ПОСТАНОВИВ:

Обрати відносно підозрюваного обвинуваченого ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_3 мешканця ІНФОРМАЦІЯ_4, буд87/а,  Великоберезнянський район,  Закарпатської області,  українця,  громадянина України,   запобіжний захід у вигляді ВЗЯТТЯ ШД ВАРТУ.

На постанову може бути подана апеляція до Закарпатського апеляційного суду протягом трьох діб з дня її винесення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація