Судове рішення #7818235

Справа №3-22968/08

ПОСТАНОВА

   

26 вересня 2008 року     м.  Ужгород

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Данко В.Й.,  розглянувши матеріали Ужгородського РВ УМВС в Закарпатській області про притягнення ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  непрацюючого,  мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2,  до адміністративної відповідальності

за  ст.  51 кодексу України про адміністративні правопорушення, -

встановив:

13.08.2008 року гр. ОСОБА_1,  близько 11 год. 30 хв.,  перебуваючи в с Оноківці,  вичнив крадіжку мабільного телефону марки "SALMSUNG-E250",  вартістью 680 грн.,  який належав його дружині,  з якою вони спільно не проживають,  чим скоїв адмінправопорушення,  передбачене  ст.  51 КУпАП.

Вина ОСОБА_1 у скоєному стверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 23.08.2008 p.,  поясненнями особи,  що притягається до адміністративної відповідальності та іншими матеріалами справи.

Дослідивши матеріали справи,  приходжу до висновку,  що своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення,  передбачене  ст. 51 КУпАП - дрібне викрадення чужого майна.

Враховуючи характер та ступінь адміністративного правопорушення,  особу правопорушника,  обставини справи,  вважаю,  що ОСОБА_1 слід призначити адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

На підставі наведеного та керуючись  ст.  ст.  283, 284,  51 КУпАП, -

постановив:

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення,  передбаченого  ст.  51 КУпАП та призначити йому адмінстягнення у вигляді штрафу в розмірі 51 грн.

Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація