Судове рішення #780869
УХВАЛ А ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

УХВАЛ А ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 травня 2007 р.                                                                                         м. Івано-Франківськ

Колегія   суддів   судової   палати   у   кримінальних   справах   Апеляційного   суду Івано-Франківської області в складі:

головуючого                          Шайди С.М.

суддів:                                     Ткачук Н.В., Хруняка Є.В.

з участю прокурора               Журавльова Є.Є.

розглянувши 21 травня 2007 р. у відкритому судовому засіданні в м. Івано-Франківську кримінальну справу за апеляцією прокурора, який брав участь у суді першої інстанції на вирок Івано-Франківського міського суду від 28 лютого 2007 року,-

встановила:

Вказаним вироком                             ОСОБА_1,

ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженка м. Москви,

Російська    Федерація,           жителька    м.    Івано-

Франківська АДРЕСА_1, грузинка, гр. України, з середньою освітою, не працює, раніше судима:

1 - Івано-Франківським міським судом 12 жовтня 2005 року за ст.ст. 383 ч.2, 384 ч.2 КК України до 3-х років і одного місяця позбавлення волі. За цим вироком в даний час відбуває покарання,-

засуджено за ст. 384 ч.2 КК України на 2 (два) роки позбавлення волі;

На підставі ст. 71 КК України остаточне покарання призначено шляхом часткового

складання покарання за даним вироком з покаранням призначеним по вироку Івано-Франківського міського суду від 12 жовтня 2005 року-3 (три) роки і два місяці позбавлення

волі.

Строк відбуття покарання постановлено рахувати з 28 листопада 2004 року.

За вироком суду ОСОБА_1. визнана винуватою в тому, що вчинила умисні дії,

які виразились у дачі завідомо неправдивого показання в якості свідка в суді, поєднане з

обвинуваченням у вчиненні тяжкого злочину .

Злочин засудженою вчинено 28 лютого 2005 року, коли вона будучи допитана в

судовому засіданні відмовилася від показань, даних нею на досудовому слідстві, про що

зафіксовано в протоколі судового засідання.

В  апеляції прокурор, який брав участь у розгляді даної справи  судом першої

іннстанції ставиться питання про зміну даного вироку в частині призначення покарання за ст.

71 КК України, як такого що призначено з порушенням вимог діючого законодавства і

призначення покарання в порядку визначеному ст. 70 ч.4 КК України.

Справа 11-230/2007р.                                       Головуючий у І інстанції Попович С.С.

Категорія ст. 384 ч.2 КК України                         Доповідач Шайда С.М.

 

Заслухавши доповідь судді, думку прокурора, який підтримав подану апеляцію, ознайомившись з матеріалами кримінальної справи, обговоривши доводи апеляції, колегія суддів вважає, що вона підлягає до задоволення з таких підстав.

Законність вироку в частині доведеності вини ОСОБА_1. та кваліфікації її дій за ст. 384 ч.2 КК України ніким не оскаржена.

Відповідно до діючого кримінального закону, якщо після постановления вироку у справі буде встановлено, що засуджений винен ще й в іншому злочині, вчиненому до постановления попереднього вироку, то при призначенні покарання застосовуються правила ст. 70 ч.4 КК України, тобто застосовується сукупність злочинів, а не сукупність вироків.

На підставі ст.ст. 365, 366, 367, 373 КПК України, колегія суддів,-

ухвалила:

Апеляцією прокурора, який приймав участь в суді першої інстанції задовольнити.

Вирок Івано-Франківського міського суду від 28 лютого 2007 року відносно ОСОБА_1 змінити.

З резолютивної частини вироку виключити вказівку суду про призначення остаточного покарання на підставі ст. 71 КК України.

Вважати ОСОБА_1. засуджену за ст.ст. 384 ч.2 КК України до покарання визначеного судом першої інстанції, тобто до 2-х років позбавлення волі.

На підстав ч.4 ст. 70 КК України шляхом часткового складання прокарання, призначено за цим та попереднім вироком Івано-Франківського міського суду від 12 жовтня 2005 року, визначити остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 3 (три) роки 2 (два) місяці з поміщенням до кримінально-виконавчої установи.

В решті вирок залишити без зміни.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація