№3a-54/2007
ПОСТАНОВА
28.02.2007 p. Млинівським районний суд Рівненської області
Суддя Млинівського районного суду Рівненської області Одемчук Є.В. розглянувши матеріали , які надійшли від Млинівського РВ УМВС України про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, українця
жителя АДРЕСА_1 місце роботи, посада : не працюючого за ч.І ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення
ВСТАНОВИВ:
27.02.2007 року о 16 годині 00 хвилин ОСОБА_1, знаходячись по місцю проживання в будинку що в АДРЕСА_1, вчинив фізичне та психологічне насильство в сім"ї по відношенню до матері -ОСОБА_2, яке виражалось в намаганні затіяти бійку, образі нецензурними словами, на зауваження не реагував, чим порушив психічне здоров"я останньої та вчинив адміністративне правопорушення.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнав повністю та щиросердечно розкаявся.
Винність ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 27.02.2007 року, постановою про відмову в порушенні кримінальної справи від 28.02.2007 р.
Своїми умисними діями, які виразилися у вчиненні насильства в сім"ї, ОСОБА_1 вчинив правопорушення передбачене ч.2 ст. 173-2 КУпАП України.
При накладенні стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
До обставин, що пом'якшують відповідальність правопорушника суд відносить щире розкаяння.
Обставин, що обтяжують відповідальність винного судом не встановлено.
На підставі наведеного, керуючись ст. 33, 283, 284, 247 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності по ч.І ст. 173-2 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 17 (сімнадцять) гривень.
Постанова остаточна.
Суддя: