Справа №3-1134/2009 рік
П О С Т А Н О В А
03 грудня 2009 року м. Бережани
Суддя Бережанського районного суду Тернопільської області Шміло В.І., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ з ОАТ Козівського району про притягнення до адміністративної відповідальності – ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, гр. України, не працюючого, жителя АДРЕСА_1, за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП,-
ВСТАНОВИВ :
ОСОБА_1 08 вересня 2009 року, о 20 год.50 хв., по вул.С. Бандери, в м. Бережани керував скутером марки “Хонда-діо”, без д.н.з., з явними ознаками алкогольного сп'яніння. Від проходження медичного огляду для встановлення степені алкогольного сп'яніння відмовився, тобто своїми умисними діями вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП.
В судове засідання ОСОБА_1 не з'явився, хоча про час, день та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, про що свідчить повідомлення про вручення судової повістки, що дає суду підстави вважати його неявку без поважних причин та можливість слухати справу у його відсутності.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення доведена протоколом про адміністративне правопорушення серії ВО № 002613 від 08 вересня 2009 року.
Проаналізувавши, зібрані по справі докази в їх сукупності, суд приходить до висновку про доведеність вини ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення і кваліфікує вчинене ним правопорушення за ч.1 ст.130 КУпАП, як керування транспортними засобами особами в стані алкогольного спяніння та відмова від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан сп'яніння.
При накладенні адміністративного стягнення правопорушнику, суд враховує його особу, характер вчиненого правопорушення, і вважає за доцільне накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 33, 34, 35, ч.1 ст.130, 221, 283, 284 КУпАП, суд,-
ПОСТАНОВИВ :
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді 50 (п'ятдесяти) годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя Бережанського районного
суду Тернопільської області В.І.Шміло
- Номер: 3/2407/3817/11
- Опис: порушеннявимог закону про працю
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1134
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Шміло Володимир Іванович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.12.2011
- Дата етапу: 27.12.2011