Справа№9-2 2007 рік
ПОСТАНОВА
10 січня 2007 року м. Рогатин
Суддя Рогатинського районного суду Івано-Франківської області Поглод О.В. розглянувши подання про проведення обшуку в житловому та господарському будинках ОСОБА_1 жителькиАДРЕСА_1, -
встановив: Слідчий Рогатинського РВ УМВС за згодою прокурора звернувся до суду з поданням про дачу дозволу на проведення обшуку в житловому та господарському будинках ОСОБА_1 жителькиАДРЕСА_1.Встановлено, що 29 листопада 2006 року ОСОБА_2 в м. Рогатині на тваринному ринку у невстановленої особи з метою збуту незаконно придбала 10 літрів спирту. Усвідомлюючи, що це підакцизний товар, вона з корисливих мотивів розбавила спирт з водою та зберігала його по місцю свого проживання.
1 грудня 2006 року при проведенні контрольної закупки працівниками ВДСБЕЗ Рогатинського РВ УМВС громадянка ОСОБА_2 за 25 гривень незаконно збула громадянину ОСОБА_3 2,5 літра розведеного спирту.
В процесі слідства крім цього було встановлено, щоОСОБА_1 в своєму житловому будинку зберігає без відповідного на це дозволу акцизні товари.
У органів досудового слідства є підстави вважати, що по місцю проживання ОСОБА_1 можуть знаходитися підакцизні товари.
Відповідно до ст.177 КК України обшук проводиться в тих випадках, коли є достатні підстави вважати, що знаряддя злочину, речі й цінності, здобуті злочинним шляхом, а також інші предмети і документи, які мають значення для встановлення істини у справі чи забезпечення цивільного позову, знаходяться в певному приміщенні або місці чи в якої-небудь особи.
Органом досудового слідства не представлено доказів про причетність підозрюваної особи до вчинення злочину.
За таких обставин в поданні необхідно відмовити.
На підставі викладеного та керуючись ст. 177 КПК України, -
постановив:
Відмовити у проведенні обшуку в житловому та господарському будинках ОСОБА_1 жительки АДРЕСА_1.
Постанова судді може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі прокурором апеляції до Івано-Франківського апеляційного суду протягом трьох діб з дня її винесення .
Суддя: