Судове рішення #7776706

Справа № 3-4/10

                                                                               

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 січня 2010 року.

Суддя Попільнянського районного суду Сікан В.М., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ з обслуговування адміністративної території Попільнянського району та автотехнічної інспекції  про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця і жителя ІНФОРМАЦІЯ_2,

місце роботи :  не працює,

за ч.1 ст.130 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

    04.12.2009 року близько 14.15 години ОСОБА_1 в с.Сущанка по вул.Леніна Попільнянського району Київської області, керував мотоциклом МТ-10 д/н  57-61 КНА,  з признаками алкогольного сп”яніння (різкий запах алкоголю з ротової порожнини, тремтіння рук, нестійка хода). Від проходження медичного огляду для визначення стану сп”яніння відмовився.

             Своїми діями порушив п.2.5 Правил дорожнього руху України.

             В судовому засіданні особа, що притягується до адміністративної відповідальності винність в скоєному правопорушенні, передбаченому ст.130 ч.1 КУпАП, визнав повністю та пояснив що, керував мотоциклом  в стані  алкогольного сп”яніння.

    Крім повного визнання порушником своєї вини, його вина  підтверджується :

-   протоколом про адміністративне правопорушення  серії АМ №  100135 від 04.12.2009 року, згідно якого в своїх поясненнях він визнавав свою винність.

       При накладенні стягнення  враховуються  характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують та обтяжують відповідальність.

    Обставиною, що пом’якшує  відповідальність   ОСОБА_1  є  щире розкаяння винного.

    Обставиною, що обтяжує відповідальність   ОСОБА_1 є скоєння правопорушення в стані алкогольного сп”яніння.

    За даних обставин, суд вважає за можливе накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, що передбачено санкцією даної статті.

    Керуючись ст.130 ч.1, 280, 283  КУпАП,  

                              ПОСТАНОВИВ:

    Визнати  ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст.130 ч.1  КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді 40 годин громадських робіт.

    Апеляційна скарга, протест прокурора  на постанову про притягнення до адміністративної відповідальності подається до апеляційного суду Житомирської області через місцевий суд , який виніс постанову,  на протязі 10 днів з дня винесення постанови.

 

Суддя Попільнянського    

районного суду                                                              ОСОБА_2

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація