Судове рішення #7775299

Справа №3-112

2010 року

П О С Т А Н О В А

10 лютого 2010 року

    Суддя Ямпільського районного суду Вінницької області Любинецька-Онілова А.Г., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ з обслуговування адміністративної території Ямпільського району та автомобільно-технічної інспекції про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого за ст.122 ч.3 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1  24.11.2009 року о 20 годині 00 хвилин в м.Києві по вул.Лукашевича керуючи автомобілем Опель, державний номерний знак НОМЕР_1, здійснив стоянку на зупинці громадського транспорту, чим створив перешкоду в русі маршрутним транспортним засобам, порушив пункт 15.9 ПДР.

ОСОБА_1 на виклик суду не з’явився, про день та час розгляду справи повідомлений у встановленому законом порядку, заперечень не надав. В порядку ст.268 КУпАП є підстави для розгляду справи у відсутність особи, яка притягується до адміністративної відповідальності.

Дослідивши адміністративний матеріал відносно ОСОБА_1, вважаю доведеною його вину у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.122 ч.3 КУпАП. Із протоколу про адміністративне правопорушення  серії АА №081385 встановлено, що в своїх поясненнях ОСОБА_1 вказав про те, що він зупинився забрати людину, тобто, визнав свою вину у порушенні правил дорожнього руху.

При призначенні адміністративного стягнення ОСОБА_1, враховую характер скоєного правопорушення та особу винного, який вперше притягується до адміністративної відповідальності. Обставин, які пом’якшують або обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, не встановлено.

З врахуванням наведеного, вважаю необхідним застосувати відносно ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу, що передбачено санкцією ст.122 ч.3 КУпАП.

          Керуючись ст.ст.221, 283,284 ч.1 п.1  КУпАП, суддя

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1  визнати винним за ст.122 ч.3 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у сумі 510 (п’ятсот десять) гривень.

            Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області протягом десяти днів з часу її винесення через Ямпільський районний суд Вінницької області.

Суддя Ямпільського районного суду

Вінницької області                                          ОСОБА_2

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація