справа № 2а-157/10
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
21 січня 2010 року Антрацитівський міськрайонний суд Луганської області у складі:
судді Філіпенко Л.П.
при секретарі Щербак А.Н.
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом
відділення громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Антрацитівського РВ УМВС України в Луганській області до ОСОБА_1 про примусове видворення іноземця за межі України.
В С Т А Н О В И В :
Громадянин ОСОБА_2 ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 уродженець ІНФОРМАЦІЯ_2 вперше прибув з ОСОБА_2 м. Зугдіді до м. Красний Луч у Луганській області у вересні 2005 року до своїх родичів, громадян України. Кордон перетинав у пункті пропуску ПП « Іллічевський » 01 вересня 2005 року. По закінченню строку дії міграційної картки ( 01 грудня 2005 року) ОСОБА_1 з питань продовження терміну реєстрації та оформлення документів необхідних для проживання на території України до СГІРФО Краснолуцького МВ ГУМВС не звертався. За перебування в Україні з порушенням законодавства України про правовий статус іноземців відносно ОСОБА_1 ВГІРФО ГУМВС в Луганській області було прийнято рішення у травні 2009 року про видворення за межі України з забороною в’їзду на 3 роки до 15.04.2012 року, однак територію України ОСОБА_1 у встановлений строк не покинув.
З серпня 2009 року ОСОБА_1 мешкає за адресою: Антрацитівський р-н с. Індустрія вул.. Садова 17. У жовтні 2009 року відносно ОСОБА_1 дільничним інспектором СДІМ Антрацитівського РВ ГУМВС було складено адміністративний протокол за ст. 203 ч.1 КУпАП за незаконне перебування в Україні. Громадянин ОСОБА_2 ОСОБА_1 грубо порушив чинне законодавство України про правовий статус іноземців, зокрема ст.30 Закону України “ Про правовий статус іноземців “, п.26 “ Правил в`їзду іноземців в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію” , затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 1074 від 29.12.1995 р. із змінами. Враховуючи те, що у вказаного громадянина ОСОБА_2 ОСОБА_1 відсутні кошти для повернення на батьківщину, існують вагомі підстави у тому, що межі України він добровільно не покине.
У судовому засіданні представник позивача – начальник ВГІРФО МВ Антрацитівського РВ УМВСД ОСОБА_3 – вимоги підтримала та пояснила, що до законодавства України ОСОБА_1 підлягає примусовому видворенню з України. Відповідач у судове засідання не зявився, просить розглянути справу за його відсутність.
Оцінюючи докази, суд приходить до висновку, що громадянин ОСОБА_2 ОСОБА_1 підлягає примусовому видворенню за межі України, оскільки є обґрунтовані підстави вважати, що ОСОБА_1 буде ухилятися від добровільного виїзду з території України, оскільки раніше його неодноразово попереджали про необхідність покинути територію України, але він цього не зробив, не приняв жодних заходів для законного перебування на території іноземної держави.
Керуючись ст.ст. 20, 11, 86, 159-162 п. 3, п.3 ч. 2 ст. 256 Кодексу адміністративного судочинства України, ст.ст. 30, 32 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства»,-
П О С Т А Н О В И В:
Адміністративний позов відділення громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Антрацитівського РВ УМВС України в Луганській області до ОСОБА_1 про примусове видворення іноземця за межі України задовольнити повністю.
Примусово видворити громадянина ОСОБА_2 ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3, ОСОБА_2, який мешкає в Україні за адресою: Антрацитівський р-н с. Індустрія вул. Садова 17, за межі України, з забороною в`їзду.
Постанова може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Луганської області через Антрацитівський міськрайонний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції.
Суддя
постанова надрукована в дорадчій кімнаті