Судове рішення #7747116

Справа № 3-692

2010 рік

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М                     У К Р А Ї Н И

          29 січня 2010 року    Суддя Голосіївського районного суду міста Києва Іваненко Ю.Г. , розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли з ВДАІ Голосіївського РУ ГУ МВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності:

    ОСОБА_1,

    ІНФОРМАЦІЯ_1,

    уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2.,

    не працюючого,

    проживаючого: АДРЕСА_1, -

-   -     за ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

В С Т А Н О В И В :

        Згідно протоколу серії АА №295145 від 9.01.2010 року, ОСОБА_1  9.01.2010 року о 23 год. 40 хв., рухаючись на автомобілі марки “Мітсубісі Л200”, державний номер НОМЕР_1, по вул.. К. Дорога, в м. Києві,  керував автомобілем з ознаками алкогольного сп’яніння (різкий запах алкоголю з порожнини рота, тремтіння рук, почервоніння очей). Від огляду в установлено законом порядку відмовився в присутності свідків.  

Дії ОСОБА_1  слід кваліфікувати за ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення‚ та притягнути його до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу .

На підставі викладеного, керуючись ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

П О С Т А Н О В И В :

    ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення‚ у вигляді у штрафу у розмірі сто п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 2 550 (дві тисячі п’ятсот п’ятдесят) гривень на користь держави.

    Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

    Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

    Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.

   

СУДДЯ                         Ю.Г.ІВАНЕНКО

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація