Справа № 22 ц -4377/08 Головуючий суддя
Категорія -23 у 1-й інстанції - Митошоп В. М.
Доповідач - Гоков П.В.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
2 вересня 2008 року
Апеляційний суд Дніпропетровської області в складі:
судді-головуючого - Глущенко Н.Г.
суддів - Гокова П.В., Перцової В.А.
при секретарі - Білоконь Н.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпропетровську апеляційну скаргу ОСОБА_3 на рішення П'ятихатського районного суду Дніпропетровської області від 6 березня 2008 року по цивільній справі за позовом прокурора П'ятихатського району в інтересах ОСОБА_4 до ОСОБА_3 про стягнення орендної плати, -
встановив:
Зазначеним рішенням позов задоволено повністю: стягнуто на користь позивача заборгованість по орендній платі в розмірі 723 грн. 78 коп.
Відповідач не погоджується з таким рішенням суду і в своїй апеляційній скарзі - з посиланням на необґрунтованість рішення - просить його скасувати та ухвалити нове рішення з відмовою в задоволенні позову.
Апеляційний суд вважає за необхідне відхилити апеляційну скаргу.
Прокурор в заявленому позові просив стягнути орендну плату відповідно до Указу Президента України від 02.02.2002 року №92 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту селян - власників земельних ділянок та земельних часток (паїв)», згідно до якого розмір орендної плати за оренду земельних часток (паїв) повинен складати не менше 1, 5% вартості земельної частки.
Задовольняючи позовні вимоги, суд обґрунтовано виходив з того, що фактичний розмір орендної плати (500 грн.) нижчий від встановленої законом мінімальної орендної плати (723 грн. 78 коп.).
Доказів виплати позивачу заборгованості за орендну плату відповідачем не надано і в матеріалах цивільної справи вони також відсутні.
Не заслуговують уваги інші доводи апелянта, оскільки вони не спростовують законність і обґрунтованість рішення.
Суд правильно стягнув з відповідача недовиплачену орендну плату.
Керуючись ст.ст. 307, 308 ЦПК України, апеляційний суд, -
ухвалив:
Апеляційну скаргу ОСОБА_3 - відхилити.
Рішення П'ятихатського районного суду Дніпропетровської області від 6 березня 2008 року - залишити без змін.
Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення і може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду України протягом двох місяців.