Справа №2-7126/08
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 грудня 2008р. Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі:
головуючого - судді Дадим Ю.М.
при секретарі - Кудрицькій Н.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Павлограді цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням,
ВСТАНОВИВ:
Позивачка звернулася до суду з позовом та просила суд визнати ОСОБА_2 втраченим право користування жилим приміщенням АДРЕСА_1.
У судовому засіданні позивачка підтримала заявлені позовні вимоги у повному обсязі, посилаючись на доводи, наведені в позовній заяві та на свої пояснення, надані в судовому засіданні.
Відповідач у судове засідання не з"явився, хоча у належній формі був повідомлений про час та місце розгляду справи.
Зі згоди позивачки суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.. 224 ЦПК України.
Заслухавши пояснення позивачки, свідків, вивчивши матеріали справи, суд встановив.
Згідно договору купівлі-продажу від 02.12.2005р., позивачці належить АДРЕСА_1 (а.с.7-9). Також у даній квартирі зареєстрований відповідач ОСОБА_2 Однак, відповідач не проживає у спірній квартирі з 2001р., особистих речей у спірній квартирі його немає, квартирою не цікавиться, комунальні послуги не сплачує.
Згідно акта ЖЕД-9 м. Павлограда від 30.10.2008р., у АДРЕСА_2 ОСОБА_2 не мешкає з 2001р.(а.с.10).
Свідок ОСОБА_3 у судовому засіданні пояснила, що позивачку знає з 1988року, знає і її чоловіка ОСОБА_2, вони розійшлися. ОСОБА_2 одружився з іншою, з"їхав зі спірної квартири років вісім назад у м. Дніпропетровськ. Більше вона його не бачила.
Свідок ОСОБА_4 у судову засіданні дала аналогічні пояснення.
Таким чином, суд вважає можливим задовольнити позовні вимоги повністю, на підставі ст. 107 ЖК України.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 10, 60, 212 ЦПК України, суд -
ВИРІШИВ:
Визнати ОСОБА_2, 1964р.н., втраченим право користування жилим приміщенням АДРЕСА_3.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано в Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається в апеляційний суд Дніпропетровської області через Павлоградський міськрайонний суд протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідача поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.