справа №1-204/09
В И Р О К
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
28 грудня 2009 року Радехівський районний суд
Львівської області
в складі: головуючого: Кондратіва І.Ф.
при секретарі: Харків Г.М.
з участю прокурора: Дячука В.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Радехові справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_3, не одруженого, не працюючого, раніше не судимого
за ст.367 ч 1 КК України,
В С Т А Н О В И В :
Підсудний ОСОБА_1, працюючи лісником Бендюзького лісництва ДП «Радехівське лісопромислове госпдарство», будучи службовою особою, в обов»язки якого входить здійснення охорони лісів в закріпленому за ним обході та запобіганню самовільним рубкам, внаслідок неналежного виконання своїх службових обов»язків з охорони лісу від самовільних рубок через несумлінне ставлення до них, в період з 15.04.2009 року по 16.06.2009 року допустив самовільну рубку 13 дерев породи сосна в обході № 3 кварталі № 29 загальною кубомасою 19,35м куб, що спричинило матеріальної шкоди ДП «Радехівське лісопромислове господарство» на загальну суму 46 593,85 грн.
Підсудний ОСОБА_1 винним себе в скоєнні злочину визнав повністю та показав в судовому засіданні, що він, працюючи лісником Бендюзького лісництва ДП «Радехівське лісопромислове госпдарство», будучи службовою особою, в обов»язки якого входить здійснення охорони лісів в закріпленому за ним обході та запобіганню самовільним рубкам, в період з 15.04.2009 року по 16.06.2009 року допустив самовільну рубку 13 дерев породи сосна в обході № 3 кварталі № 29 загальною кубомасою 19,35м куб.
Винність підсудного ОСОБА_1 в скоєнні злочину, стверджується й іншими зібраними під час досудового слідства доказами, які є в матеріалах справи і не оспорюються в судовому засіданні.
Таким чином, на думку суду, винність підсудного ОСОБА_1 в скоєнні злочину доведено повністю.
Дії підсудного ОСОБА_1 правильно кваліфіковані за ст.367 ч 1 КК України, як службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов»язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та державним інтересам.
Визначаючи підсудному ОСОБА_1 міру покарання, суд, в якості обставин, що пом»якшують покарання визнає визнання ним своєї вини та щире каяття.
Обставин, що обтяжують покарання, на думку суду, в справі немає.
Враховуючи приведені вище пом”якшуючі обставини, особу підсудного ОСОБА_1, який позитивно характеризується по місцю проживання, раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, тому, на думку суду, виправлення підсудного ОСОБА_1 можливе без ізоляції від суспільства, з випробуванням.
Керуючись ст.ст. 323 , 324 КПК України, суд –
З А С У Д И В :
ОСОБА_1 визнати винним в скоєнні злочину передбаченого ст. 367 ч.1 КК України та призначити йому покарання у вигляді 2-х років обмеження волі з позбавленням його права займати керівні посади строком на один рік.
На підставі ст.75 КК України засудженого ОСОБА_1 від відбування призначеного покарання у вигляді позбавлення волі звільнити з випробуванням, встановивши йому 1 рік іспитового строку.
На підставі ст.76 КК України покласти на засудженого ОСОБА_1 такі обов»язки:
- не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи;
- повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання.
Речові докази: рапорти лісника ОСОБА_1 опечатані та прилучені в одному пакеті до кримінальної справи залишити при матеріалах справи.
Міру запобіжного заходу – підписку про невиїзд – залишити засудженому ОСОБА_1 без змін.
На вирок може бути подана апеляція до Львівського апеляційного суду протягом 15 діб з моменту оголошення.
Головуючий: