Судове рішення #770535
Справа № 5 - 4 2007 рік

Справа № 5 - 4 2007 рік

ПОСТАНОВА

13 лютого 2007 року Сосницький районний суд Чернігівської області в складі головуючого судді Данилюк Т.В., при секретарі Руді І.Л.,

за участю представника прокуратури Сапона А.Ю.,

представника Сосницької кримінально-виконавчої інспекції Шарова В.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Сосниця справу за поданням Сосницької кримінально-виконавчої інспекції про звільненя від відбування покарання в зв"язку з закінченням іспитового строку відносно засудженої ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженки м. Мена , Чернігівської області, жительки АДРЕСА_1, українки, громадянки України, освіта середня, заміжньої, не працюючої, раніше не судимої, освіта середня, не військовозобов'язаної, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 засуджена 02.02.2006 року Сосницьким районним судом за ст.185 ч.1 КК України до одного року позбавлення волі із застосуванням ст.ст.75,76 КК України звільнена від відбування покарання з іспитовим строком терміном один рік.

За час перебування на обліку засуджена зарекомендувала себе з позитивної сторони, за місцем проживання характеризується задовільно, громадського порядку не порушувала, до адміністративної відповідальності не притягувалась.

Заслухавши інспектора Сосницької кримінально - виконавчої інспекції, представника прокуратури які вважають за можливе звільнити ОСОБА_1 від покарання по закінченню іспитового строку, та дослідивши зібрані докази по справі, суд керуючись ст.408-1 КПК України, ст.78 КК України,-

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звільнити від відбування покарання по закінченню іспитового строку по вироку Сосницького районного суду за ст.185 ч.1 КК України від 02.02.2006 року.

Постанова на протязі семи днів може бути оскаржена в апеляційний суд Чернігівської області.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація