Судове рішення #7679242

Справа №1-25/2010 року

В  И  Р  О  К

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

05 лютого 2010  року

Ямпільський районний суд Вінницької області

в складі головуючого судді   ЛЮБИНЕЦЬКОЇ – ОСОБА_1

за участю секретаря сз                          ОСОБА_2

з участю прокурора               САВЧУКА В.В.

підсудного ОСОБА_3

розглянувши у відритому судовому засіданні в місті Ямпіль

кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, жителя ІНФОРМАЦІЯ_3, українця, громадянина України, не працюючого, ІНФОРМАЦІЯ_4, не одруженого, працюючого ПОП «Рідний Край» с.Тростянець конюхом, раніше не судимого відповідно до ст.89 КК України, за ст.164 ч.1 КК України,

                                          В С Т А Н О В И В :

     Підсудний ОСОБА_3 в період часу із вересня 2008 року по липень 2009 року та з вересня по жовтень 2009 року  добровільно не виконував рішення Ямпільського районного суду Вінницької області від 03 травня 2006 року про стягнення аліментів на користь ОСОБА_4  на утримання неповнолітньої дитини – доньки Валентини, ІНФОРМАЦІЯ_5 у розмірі 1\4 всіх видів заробітку, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, починаючи із 12.04.2006 року до досягнення дитиною повноліття. В зв’язку з цим допустив заборгованість по аліментах у сумі 3927 гривень 30 копійок.      

    Допитаний в судовому засіданні підсудний ОСОБА_3 свою вину у вчиненому злочині визнав повністю і суду пояснив,  що дійсно не сплачував аліменти на користь ОСОБА_4  На даний час повністю сплатив заборгованість по аліментах, що підтверджено Довідкою відділу ДВС. В скоєному розкаявся.

             Потерпіла та цивільний позивач ОСОБА_4 в судове засідання не з’явилася, заявила клопотання про розгляд справи без її участі, претензій до підсудного не має, оскільки збиток їй відшкодовано повністю.

    Крім повного визнання своєї вини, винність підсудного підтверджена доказами, зібраними в ході досудового слідства, а саме: матеріалами виконавчого провадження(а.с.5-8), Попередженнями (а.с.9,10,11, 13), розрахунками(а.с.12, 14), ОСОБА_1 державного виконавця (а.с.19), Заявою ОСОБА_4 (а.с.20), Протоколом допиту потерпілої (а.с.46), Протоколами допиту свідків (а.с.68, 69), з якими підсудний згідний у повному обсязі, а тому суд на підставі ст.299 КПК України вважає їх правдивими та обґрунтованими, і такими, які підтверджують вину підсудного у повному обсязі.

    Оцінюючи всі зібрані докази в їх сукупності, суд знаходить винність підсудного ОСОБА_3 встановленою, а його дії кваліфікує за ст.164 ч.1 КК України, як злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду аліментів на утримання дитини.

    При призначенні підсудному міри покарання, суд враховує характер та ступінь суспільної небезпеки скоєного злочину, а також особу підсудного, який  усвідомив свою вину, розкаявся у скоєнні злочину,  щиро розкаявся та сприяв розкриттю злочину,  повністю відшкодував заподіяну шкоду, дані обставини суд відносить до обставин, що пом’якшують покарання підсудному. Обставин, які обтяжують покарання підсудному, судом не встановлено.

           При обранні підсудному ОСОБА_3  міри покарання за правилами ст.50 КК України, з урахуванням усіх обставин, що пом’якшують покарання, за відсутності обставин, що обтяжують покарання підсудному,  суд вважає необхідним обрати міру покарання у виді громадських робіт та визначити її у розмірі, передбаченому санкцією ст.164 ч.1  КК України.

                        При вирішенні питання щодо міри запобіжного заходу підсудному до вступу вироку в законну силу, суд не має підстав для зміни чи скасування обраної раніше міри запобіжного заходу, а тому вважає необхідним до вступу вироку в законну силу міру запобіжного заходу залишити попередню –  підписку про невиїзд.            

                Керуючись ст.323, 324 КПК України, суд

З А С У Д И В :

  ОСОБА_3 визнати винним за ст.164 ч.1 КК України і призначити йому покарання у виді 90 (дев’яносто) годин громадських робіт.

    Міру запобіжного заходу ОСОБА_3 до вступу вироку в закону силу залишити попередню – підписку про невиїзд.

             

          Вирок може бути оскаржено до апеляційного суду Вінницької області протягом п’ятнадцяти діб з моменту його проголошення.

              ГОЛОВУЮЧИЙ                               підпис

примітка: даний вирок вступив в законну силу: «       » ________   2010 року

з оригіналом згідно

   СУДДЯ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ                                 ОСОБА_5 - ОНІЛОВА

СТАРШИЙ СЕКРЕТАР СУДУ                      ОСОБА_6

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація