- заява: Манжара Андрій Анатолійович
- орган державної влади: Прокуратура Черкаської області
- Інша особа: Старобабанівська виправна колонія №92
- засуджений: Манжара Андрій Анатолійович
- Інша особа: Київський слідчий ізолятор №13
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Провадження № 11-кп/793/270/19 Справа № 705/4806/18 Категорія: ст. 537 КПК України Головуючий у І інстанції Мазуренко Ю.В. Доповідач в апеляційній інстанції Торопенко М. В.
УХВАЛА
про закінчення підготовки та призначення апеляційного розгляду
14 січня 2019 року м. Черкаси
Суддя судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Черкаської області Торопенко М. В., провівши підготовку до апеляційного розгляду матеріалів кримінального провадження за апеляційною скаргою засудженого ОСОБА_3 на ухвалу Уманського міськрайонного суду Черкаської області від 19 листопада 2018 року про повернення клопотання ОСОБА_3 про перерахунок строку попереднього ув'язнення , ,
в с т а н о в и в :
Після відкриття апеляційного провадження, відповідно до вимог ч. 1 ст. 401 КПК України, проведена необхідна підготовка до апеляційного розгляду зазначеного кримінального провадження.
Учасникам судового провадження надіслані копії ухвал про відкриття апеляційного провадження разом з копіями апеляційних скарг, інформацією про їхні права та обов'язки, а також їм надано строк для подачі заперечень на апеляційну скаргу, запропоновано подати нові докази, вирішено інші питання, необхідні для апеляційного розгляду.
Враховуючи викладене, підготовка до апеляційного розгляду справи закінчена.
На підставі викладеного та керуючись ст. 401 КПК України,
у х в а л и в :
Закінчити підготовку до апеляційного розгляду.
Призначити до розгляду у відкритому судовому засіданні у приміщенні апеляційного суду Черкаської області (м. Черкаси, вул. Гоголя, 316) кримінальне провадження за апеляційною скаргою засудженого ОСОБА_3 на ухвалу Уманського міськрайонного суду Черкаської області від 19 листопада 2018 року , , на 10 год. 04.03.2019 року .
В судове засідання викликати учасників кримінального провадження , повідомити про час та дату розгляду справи
Ухвала оскарженню не підлягає.
З оригіналом згідно:
Суддя апеляційного суду
Черкаської області М. В. Торопенко
- Номер: 1-в/705/1013/18
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 705/4806/18
- Суд: Уманський міськрайонний суд Черкаської області
- Суддя: Торопенко М.В.
- Результати справи: скасовано
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 13.11.2018
- Дата етапу: 02.05.2019
- Номер: 11-кп/793/270/19
- Опис: Манжара А.А.
- Тип справи: на кримінальне провадження з перегляду судових рішень апеляційною інстанцією
- Номер справи: 705/4806/18
- Суд: Апеляційний суд Черкаської області
- Суддя: Торопенко М.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 03.01.2019
- Дата етапу: 02.05.2019
- Номер: 1-в/705/575/19
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 705/4806/18
- Суд: Уманський міськрайонний суд Черкаської області
- Суддя: Торопенко М.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.05.2019
- Дата етапу: 12.06.2019