Судове рішення #7627261

Справа   № 3-2590-2009

           

       ПОСТАНОВА

про адміністративне правопорушення.

14 грудня 2009 р.                                         Суддя Артемівського міськрайонного суду Донецької області Мальований Ю.М., розглянувши матеріали адміністративної справи, яка надійшла від ІДПС ДАІ м. Артемівська про притягнення до адміністративної відповідальності:    

                                                                         

                                                                     ОСОБА_1,                                                                    ІНФОРМАЦІЯ_1, не працює, мешкає за адресою:   м. Артемівськ, вул. Ніколаєва, 3,

за ст. 130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

         в с т а н о в и в :

19.11.09. о 09 35 годині ОСОБА_2 в м. Артемівську по вул. Горбатова, керував мопедом марки "Novigator" з об’ємом двигуна 49,9 см 3 без номерного знаку з явними ознаками алкогольного сп’яніння, від проходження медичного огляду для визначення стану алкогольного сп’яніння ухилився шляхом відмови у присутності двох свідків.

ОСОБА_2 порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху України, тобто вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 130 ч. 1 КУпАП.

Про час та місце розгляду адміністративної справи ОСОБА_1 був повідомлений належними чином. При причини своєї неявки він суд не повідомив. Від нього не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи. Таким чином, є всі підстави для розгляду справи у його відсутність.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні вказаного правопорушення, повністю підтверджується матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення серії АН № 151243 від 19.11.09., в якому є письмове визнання ним своєї вини, поясненнями та іншими матеріалами справи.

Суд, вирішуючи питання про обрання стягнення щодо особи яка притягається до адміністративної відповідальності, враховує характер вчиненого правопорушення, особу  винного,  зважаючи на ступінь його вини і вважає за необхідне накласти на нього стягнення у вигляді штрафу.

Керуючись ст. ст. 33, 130 ч.1, 283, 284 КУпАП, -

п о с т а н о в и в :

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 130 ч.1 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що у грошовому вигляді становить 3400 грн.

Згідно зі ст. 294 КУпАП, постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області через Артемівський міськрайонний суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.

           

   Суддя                                                   Ю.М. Мальований.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація