Судове рішення #7625602

Справа №2-4915

2009 рік

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 грудня  2009 року                      Шевченківський районний суд м. Чернівці

в складі

головуючого судді                           Богдана С.І.

при секретарі                                          Яценко Н.М.  

                   

розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні в м.Чернівці справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу,

В С Т А Н О В И В:

В грудні 2009 року позивач ОСОБА_1  звернувся до суду з позовом до відповідачки  ОСОБА_2  про розірвання шлюбу.

В позові вказує на те, що він перебуває в шлюбі з відповідачкою  з 04 липня   1981 року. Даний шлюб для них обох перший. Від шлюбу у них неповнолітніх дітей немає.

Причиною звернення до суду стало  через несумісність характерів, різні погляди на життя, сімейні відносини, з плином часу особисті взаємовідносини погіршилися, зникло взаєморозуміння та взаємоповага, що приводило до виникнення неприязних стосунків, частих непорозумінь, склалася напружена атмосфера. Кожен з подружжя живе окремим життям на протязі 8 місяців. Одруження з відповідачкою виявилось не вдалим.

 Втрачені почуття взаєморозуміння, любові та поваги. Фактично сім’я існує формально, позивач вважає, що зберегти сім’ю не може, а тому просив шлюб розірвати.

В судовому засіданні позивач надав суду заяву в якій позовні вимоги підтримав в повному обсязі і просив справу розглянути в попередньому судовому засіданні та дав свої пояснення.

Відповідачка  в судовому засіданні надала суду заяву в якій позовні вимоги визнала і просила справу розглянути в попередньому судовому засіданні та дала свої пояснення.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову  ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст.174 ЦПК України цього ж Кодексу. Згідно з ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Судом з’ясовано, що сторони тривалий час не підтримують подружніх стосунків, спільного господарства не ведуть, сторони  втратили почуття кохання та поваги один до одного , на примирення не погоджуються.

  При таких обставинах суд вважає, що сім’я у сторін зберегтися не може існує формально, подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу буде суперечити інтересам сторін і це має істотне значення, а тому шлюб потрібно розірвати.

Витрати по розірванню шлюбу потрібно покласти на позивача згідно її позовних вимог.

На підставі викладеного та ст.ст.109,110,112 сімейного кодексу України, керуючись ст.ст.10,60,130, 174, 213,215,218,  ЦПК України, суд –

В И Р І Ш И В:

Позов задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1  ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_2  ІНФОРМАЦІЯ_2 зареєстрований   04 липня  1981 року  відділом реєстрації актів цивільного стану Чернівецького міського управління юстиції, актовий запис № 1123.

Витрати по розірванню шлюбу в органах РАЦСу покласти на ОСОБА_1 в сумі 17 гривень. ОСОБА_2 від цих витрат звільнити.

Рішення  суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження  або апеляційної скарги.

Заява про апеляційне оскарження може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення, а апеляційна скарга протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суду Чернівецької області через Шевченківський районний суд м. Чернівці.

Суддя                                                    Богдан С.І.

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація