Судове рішення #7623391

ВІЙСЬКОВИЙ   СУД   СІМФЕРОПОЛЬСЬКОГО   ГАРНІЗОНУ

1-58/2008

ВИРОК

 ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

17 листопада 2008 року     м.   Феодосія

Військовий суд Сімферопольського гарнізону під головуванням
судді     Лівійського С.  В.

при секретарі     Гальчевій О.С.  

за участю помічника військового прокурора Феодосійського гарнізону Не-вмержицького В.М.   та підсудного ОСОБА_2,   розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні військової прокуратури Феодосійського гарнізону кримінальну справу за обвинуваченням матроса служби за контрактом військової частини А 4434

ОСОБА_2,   який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в місті Свердловськ,   Луганської області,   українця,   громадянина України,   з професійно-технічною освітою,   раніше не судимого,   не одруженого,   призваного на військову службу в липні 2008 року Свердловським об'єднаним міськвійск-коматом в Луганській області

у вчиненні злочину,   передбаченого ч. 2   ст.   407 КК України,  

встановив:

1 вересня 2008 року ОСОБА_2,   з метою ухилитися від військової служби на декілька днів самовільно залишив частину і подорожував містами Криму де проводив час на власний розсуд.

15 числа я того ж місяця він був затриманий у м.   Севастополі військовослужбовцями військової служби правопорядку.

В судовому засіданні підсудний винним себе у скоєному визнав повністю і пояснив,   що ухилився від військової служби з метою підзаробити грошей.

Суд,   оскільки проти цього не заперечували учасники судового розгляду,   визнав недоцільним дослідження доказів стосовно фактичних обставин справи,   які ніким не оспорювались.

Наведені дії ОСОБА_2 суд кваліфікує за ч. 2   ст.   407 КК України як самовільне залишення військової частини тривалістю понад десять діб але не більше місяця.

При призначенні покарання підсудному,   суд бере до уваги,   що до кримінальної відповідальності він притягується вперше,   до служби в армії займався суспільно-корисною працею і ні в чому осудному помічений не був,   а також що по військовій службі ОСОБА_2 стягнень не мав.

В якості ж обставин,   що пом'якшують покарання та істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого злочину суд визнає щире каяття підсудного у скоєному і активне сприяння розкриттю злочину.

Виходячи з наведених обставин,   що пом'якшують покарання та істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого злочину,   суд приходить до висновку про необхідність застосувати до нього службове обмеження ,   що на думку суду є необхідним і достатнім для виправлення засудженого.

Керуючись   ст.    ст.   321-323 КПК України військовий суд,  

засудив:

ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні злочину,   передбаченого ч. 2   ст.   407 КК України,   на підставі якої призначити йому покарання у вигляді службового обмеження строком на 6(шість) місяців з відрахуванням в доход держави 10 (десяти) відсотків із суми його грошового забезпечення.

Міру запобіжного заходу відносно ОСОБА_2 - нагляд командування частини - до набрання вироком законної сили залишити без змін.

На даний вирок сторонами може бути подана апеляція до військового апеляційного суду Військово-Морських Сил через військовий суд Сімферопольського гарнізону протягом п'ятнадцяти діб з моменту його проголошення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація