Судове рішення #7612093

Справа № 2о-62/2010р.

Р І Ш Е Н Н Я

І М * Я М  У К Р А Ї Н И

03 лютого 2010  року Ленінський районний суд м. Луганська у складі:

головуючого судді СУРНІНОЇ Л.О.,

при секретарі ЄСАУЛЕНКО Н.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Луганську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

В С Т А Н О В И В:

      Позивачка звернулася із позовом про розірвання шлюбу, зазначивши, що 22.07.2006 року було зареєстровано шлюб з відповідачем. Від шлюбу мають сина – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Позивачка вказує, що спільне життя не склалося через відсутність взаєморозуміння. Сторони мешкають окремо з серпня 2009 року, шлюбні стосунки припинені, спільне господарство не ведеться. Спір про поділ майна відсутній. Враховуючи вищевикладене, позивачка просить розірвати шлюб.

У судовому засіданні позивачка підтримала позов, на розірванні шлюбу наполягала,  просила покласти на відповідача витрати при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу.

Відповідач у судовому засіданні на розірвання шлюбу погодився, строк для примирення просив не надавати, зазначив, що питання про утримання дитини буде вирішуватися окремо.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши сторони, суд вважає, що є підстави для задоволення позову.

У судовому засіданні встановлено, що 22.07.2006 року було зареєстровано шлюб з відповідачем. Від шлюбу мають сина – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Позивачка вказує, що спільне життя не склалося через відсутність взаєморозуміння. Сторони мешкають окремо з серпня 2009 року, шлюбні стосунки припинені, спільне господарство не ведеться. Спір про поділ майна відсутній. Таким чином, суд вважає, що родина фактично розпалась, подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечили б інтересам позивачки. Вимоги про утримання дитини і поділ майна не заявлені. Витрати при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу покладаються на відповідача.

Керуючись ст. ст. 10, 11, 59, 60, 88, 209, 130, 174, 212-215, 218 ЦПК України, ст. ст. 105, 110, 112 СК  України, суд,-

В И Р І Ш И В:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задовольнити.

Шлюб, зареєстрований 22.07.2006 року у Ленінському відділі реєстрації актів цивільного стану Луганського міського управління юстиції, актовий запис №144, між ОСОБА_2 та ОСОБА_2 (дошлюбне прізвище Чермянінова)  ОСОБА_4 розірвати.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави держмито в розмірі 17 грн. 00 коп. ОСОБА_1 від витрат звільнити.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Луганської області через суд Ленінського району м. Луганська шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження та поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

ГОЛОВУЮЧИЙ:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація