Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
№2-602/09р.
07 липня 2009 року. м. Радомишль
Радомишльський районний суд Житомирської області в складі: головуючого - судді Гриб .С, при секретарі - Скитенко Ю.В., з участю сторін, розглянувши у відкритому судовому засіданні за, цивільну справу №2-602(2009) за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу з відповідачем, мотивуючи це тим, що шлюб зареєстровано за №58 05 липня 2008 року відділом РАЦС Радомишльського районного управління юстиції Житомирської області і носить формальний і характер, одруження з відповідачем видалося невдалим. Від шлюбу дітей не мають.
Позивач в судове засідання з'явилася, позовну заяву підтримала та пояснила, що [відповідач не має бажання надати відповідну заяву до відділу РАЦС, шлюб має формальний варактер і повинен бути розірваний. Причинами ж фактичного розпаду сім'ї є ті обставини, що [відповідач зловживає алкогольними напоями в присутності її малолітньої доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ображає її непристойними словами принижуючи її честь та гідність, як матері, дружини та жінки. Від спільного проживання дітей гає мають, тому вважає, що шлюб зберегти не можливо, просить шлюб розірвати.
Відповідач в судовому засіданні позов визнав просив задовольнити.
Суд відповідно до вимог ст.ст. 130,174 ЦПК України прийшов до висновку, що позов !підлягає вирішенню в ході попереднього розгляду справи.
Суд, заслухавши пояснення позивача та відповідача, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов є обґрунтованим та таким, що підлягає до задоволення.
В судовому засіданні встановлено, що сторони з 05 липня 2008 року перебувають у зареєстрованому шлюбі. Шлюб зареєстрований відділом РАЦС Радомишльського районного управління юстиції Житомирської області про що був зроблений відповідний актовий запис за №58 від 05 липня 2008 року. Від шлюбу дітей не мають. Перебування в цьому шлюбі суперечить інтересам позивачки, крім цього на даний час вона має бажання відновити подружні відносини з батьком її дитини від першого шлюбу.
Свідоцтвом про укладення шлюбу підтверджується факт перебування сторін у шлюбі.
Згідно ст.112 СК України шлюб підлягає розірванню, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам хоча б одному з подружжя, що має істотне значення.
В судовому засіданні встановлено що подальше спільне життя подружжя є неможливим, шлюб суперечить інтересам сторін, вказані обставини мають істотне значення, тобто шлюб носить формальний характер і його слід розірвати.
При отриманні свідоцтва про розлучення в органах РАЦС необхідно стягнути з відповідача державне мито.
Керуючись ст.ст.4, 15, 15-1, 30, 62, 80, 202 - 204 ЦПК України, на підставі ст.ст. 109, 10, 112 СК України, суд-
В И Р І Ш И В:
Позов задовольнити повністю. Шлюб, зареєстрований відділом РАЦС Радомишльського районного управління юстиції 05 липня 2008 року актовий запис № 58, між ОСОБА_1 Анатоліївною07.03.1981 р.н, уродженкою ІНФОРМАЦІЯ_2, та ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_3 уродженцем ІНФОРМАЦІЯ_2,-розірвати.
При отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути з ОСОБА_2 - 17(сімнадцять) гривень державного мита.
Рішення набуває законної сили після закінчення строків на його оскарження, або розгляду судом апеляційної інстанції. Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подана до суду протягом десяти днів з дня його проголошення. Апеляційна скарга на рішення може бути подана до Апеляційного суду Житомирської області через Радомишльський районний суд протягом двадцяти днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження.
Суддя О.С.Гриб