Судове рішення #7593503

Копія

справа № 2-2679-09

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И

22 грудня 2009 року                                                                                                       м. Умань

    Уманський міськрайонний суд, Черкаської області в складі:  

головуючої – судді         Резнік Ю.В.

                       при секретарі                   Ящук Л.І.

    розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Умань цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дитину, -

В С Т А Н О В И В:

    В жовтні 2009 року ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до відповідача ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дитину. В позові вона вказує, що від спільного подружнього проживання з ОСОБА_2 в них народилося двоє синів: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та  Сергій, ІНФОРМАЦІЯ_2. Старший син ОСОБА_4 вже має свою сім»ю та проживає окремо. З відповідачем сімейне життя з не склалось і зараз вони проживають окремо. Добровільно відповідач  не надає матеріальної допомоги на утримання дитини. Одній їй важко матеріально утримувати сина, тому вона змушена звернутися до суду з позовом в якому просить стягнути з ОСОБА_2 на свою користь на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, аліменти у розмірі ? частки з усіх видів його доходу , але не мельне 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, до досягнення сином повноліття.

    В судовому засідання представник позивача позов підтримав і вказував, що не  заперечує проти визначення розміру аліментів у твердій грошовій сумі.

    В судовому засіданні представник відповідача позов визнав і вказував що розмір аліментів потрібно визначити у твердій грошовій сумі. Тобто просив стягувати з відповідача аліменти на утримання його сина ОСОБА_5 у твердій грошовій сумі, а саме 300 гривень, щомісячно.

     В судовому засідання представник позивача погодився з заявленим клопотанням представника відповідача та не заперечував проти визначення розміру аліментів у твердій грошовій сумі.

    Суд, заслухавши пояснення представника позивача і представника відповідача, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає  задоволенню.

     Сторони зареєстрували шлюб ( свідоцтво про укладення шлюбу – серія 1-ТП № 479380 від 26 січня 1985 року – а.с. 2 ), мають синів: Сергія, ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 ( свідоцтво про народження ОСОБА_3 серія 111-СР № 392291 від 26.10.1993 року – а.с. 3). Син ОСОБА_5 знаходяться на утриманні  матері ( довідка від 14.10.2009 року № 792  – а.с. 5 ). Відповідач  добровільно  матеріальної допомоги або іншого забезпечення дитині  не надає.

 Судом з достовірністю встановлено, що ОСОБА_2 є батьком ОСОБА_3 .

 Відповідно до ст. 180  СК України батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

    Таким чином при викладених вище обставинах, у зв’язку з тим, що відповідач добровільно  не виконує свого обов’язку по утриманню дитини, позовні вимоги знайшли своє підтвердження в судовому засіданні і позов підлягає задоволенню.

    Керуючись ст. ст. 180-183 СК України, ст. ст. 10, 11, 58-60, 130, 209, , 213-215, 218 ЦПК України, суд –

В И Р І Ш И В :

    Позов задовольнити.

    Стягнути з ОСОБА_2,  ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_5, працюючого бригадиром в СП «Укрполіреставрація», проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_6 на користь ОСОБА_1 аліменти  на утримання сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 300 гривень, щомісячно, починаючи з 19 жовтня 2009 року   до досягнення дитиною повноліття.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави судовий збір в сумі 51 гривня та витрати на інформаційно - технічне забезпечення розгляду цивільних справ в сумі 120 гривень.

    На рішення може бути подано апеляцію до Апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10- денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.

   

        Суддя                   підпис                                                      ОСОБА_6

З оригіналом вірно.

Суддя:                         Секретар:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація