Судове рішення #7591334

                                                           Справа : № 2-2119/09

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М              У К Р А Ї Н И

9 листопада 2009 року .                                                     м. Дніпродзержинськ .

    Баглійський районний суд м. Дніпродзержинська в складі головуючого судді Скиби С.А. , при секретареві Пєтуховій О.В. , розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу ,

В С Т А Н О В И В

   

У жовтні 2009 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою , в якій просила шлюб з ОСОБА_2 розірвати , оскільки шлюбні відносини між ними припинені з жовтня 2009 року з причини відсутності спільних інтересів, мають зовсім протилежні погляди на сімейне життя.  Вважає , що зберегти сім’ю не можливо .

    У судовому засіданні позивачка ОСОБА_1    заявлений позов підтримала у повному обсязі .

    Відповідач ОСОБА_2 позов визнав повністю , проти розірвання  шлюбу з ОСОБА_1 не заперечує .

    Суд , вислухавши пояснення сторін , вивчивши матеріали справи , вважає , що позовні вимоги підлягають задоволенню з наступних підстав .

    Сторони по справі перебувають у шлюбі з 28 серпня 1999 року . Шлюб у них перший . Від шлюбу сторони мають неповнолітніх дітей  : сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та сина ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 . Майнового спору немає .

З жовтня 2009 року сторони припинили шлюбні відносини по причині відсутності спільних інтересів , наявності протилежних взглядів на сімейне життя . При таких обставинах справи слід вважати , що сім’я розпалась остаточно і шлюб необхідно розірвати , державне мито стягнути з відповідача .

    Керуючись ст. 104 , 105 , 110 , 112 СК України , ст. 8 , 15 , 60 ЦПК України, суд

В И Р І Ш И В

Шлюб , зареєстрований 28 серпня 1999 року , актовий запис № 215 у Баглійському відділі РАГС м. Дніпродзержинська , між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 , які від шлюбу мають неповнолітніх дітей : сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 , розірвати .

 Стягнути з ОСОБА_2 державне мито при реєстрації  розірвання шлюбу 17 гривень на користь держави . ОСОБА_1 від сплати державного мита звільнити .  

Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Дніпропетровської області . Заяву про апеляційне оскарження може бути подано в строк 10 днів з дня оголошення рішення . Апеляційна скарга подається в строк 20 днів після подачі  заяви про апеляційне оскарження .

Суддя                                          С.А. Скиба

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація