Судове рішення #7589515

№3-61

2010 рік

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 12 січня 2010 року суддя Галицького районного суду м.Львова Стефанюк Б.Р., з участю прокурора Пітка А.Я. розглянувши матеріали, які надійшли від начальника Львівської митниці про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення митних правил

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, проживаючого: ІНФОРМАЦІЯ_3,

за ст.340 Митного Кодексу України ,

в с т а н о в и в :

згідно протоколу про порушення митних правил ОСОБА_1 17.12.2009 року близько 16 год. 00 хв. прямуючи в Україну з РП через митний пропуск «Рава-Руська» Львівської митниці, автомобілем НОМЕР_1, намагався перемістити через митний кордон України шляхом недекларування, тобто незаявленням за встановленою формою точних відомостей про товари, що підлягають обов»язковому декларуванню, а саме 210 кг. фаршу свинно-волового мороженого, на загальну суму 2940 гривень.

Відповідно до ст.390 МК України вважаю можливим розгляд справи у відсутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, що не з’явилася на виклик суду, хоча належним чином була повідомлена про час і місце розгляду справи.

Дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки правопорушення, передбаченого ст.340 МК України, а саме незаявлення за встановленою формою точних відомостей про товар, який підлягає обов’язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України.

Вирішуючи питання застосування виду стягнення, враховуючи обставини справи, особу правопорушника,  вважаю, що на ОСОБА_1 слід накласти стягнення у вигляді конфіскації товару, що був предметом правопорушення.

Керуючись ст.ст.391,392,340 МК України,-

п о с т а н о в и в :

ОСОБА_1  визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.340 МК України та накласти на нього стягнення у вигляді конфіскації 210 кг. фаршу свинно-волового, на загальну суму 2940 гривень, вилучених, згідно протоколу № 1608/20910/09 від 17.12.2009 року.

Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня її винесення.

Суддя                                   Б.Р.Стефанюк

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація